2737
2734

همیشه میگفنم من ادم ایده الم رو پیدا نکردم واگ پیدا کنم وانمیسم اون بیاد منو بگیره خودم پیشنهاد میدم

و الان دوس دارم با یه نفر آشنا شم 

نمیدونم چیکار کنم 

چطور میشه بهش نزدیک شد

فقط همکاریم پیشنهاد سبک سرانه ندید مرسی😂

کورد نیستم :) 

هرگز این کارو نکن

مردا به اندازه ی کافی اعتماد به سقفن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نکن سر جدت ی لحظه جوگیری یه عمر بدبختت میکنه

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   

اگر توان نه شنیدن داری خودت برو جلو چون ممکنه نه بشنوی اما چون مدام چشمتون به هم میفته من پیشنهاد نمیکنم خودت جلو بری یه واسطه باید بره غیر مستقیم شما رو پیشنهاد بده که عزت نفس شما هم حفظ بشه

2740

مخالفم!اینکار با ذات مردا جور در نمیاد ب مشکل میخوری احتمالا

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
هیچوقت مستقیم نگو سیاست داشته باش کاری کن پیشنهاد دهنده اون طرف باشه

از حرفت خوشم اومد 

بیا منو هم کمی نصیحت کن 

روی ی نفر کراشم 

خووب 

بعد حرکت اولیه رو زدم 

زووول زدم بهش فهمید 

ولی موندم دفعه بعدی دیدمش چطور رفتار کنم 

وایسم اون بیاد سمت؟؟ 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
نکن سر جدت ی لحظه جوگیری یه عمر بدبختت میکنه

ن ن جوگیر نشدم 

واقعا ک نمیخوام برم فقط؟میخوام ببینم چطور میتونم جذبش کنم ک ازم خواسنگاری کنههه مرتیکه حواسش نیس زنم میخواد خو

کورد نیستم :) 
2706