2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا دانشجوی دکتری هستن تولد گرفتن انگاری

نه دکتر نیستن گفت همکلاسین لباساشون سفید پوشیذن

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2731
نه فقط لباس این دوتا سته  تو تایم دانشگاه سورپرایزش کردن

ابنا معلوم نمیشه ک

منم توو عکسای دانشگاه کلا کنار هم رشته ایم ک پسر بود وایمیستادم توو عکسا کلا بغل همیم

ولی هم من رل داشتم هم اون ک خارج دانشگاه بودن

و دلیلش این بود من کلا ادم دست ما چلفتی هستم و اون موقع چادری ام بودم وسیلع بودنی دستم میدادم نگه میداشت تا چادرمو درست کنم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
پسره کسیه که قبلا دوسش داشتم و باهاش بودم

چند وقت باهم بودین؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
پسره کسیه که قبلا دوسش داشتم و باهاش بودم

ازش بِکَن 

کلا دیگ چکش نکن سختع ها ولی بهتره تا با دیدن همچین عکسایی دلت بلرزه از ترس 

من تجربشو داشتم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
ابنا معلوم نمیشه ک منم توو عکسای دانشگاه کلا کنار هم رشته ایم ک پسر بود وایمیستادم توو عکسا کلا بغل ...

اخه این دختره اصلا نبودش تو اکیپشون که بخوان حتی براش تولد بگیرن و انقد صمیمی ..