2733
2734
عنوان

ب سرم زده برم خواستگاری🤗🤗🤗🤗 چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 52 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگاه کن بازم بهش بعد ک اونم زل زد سرتو بنداز پایین با یه لبخند ملیح😂🤩 کارت سخته چون دیر میبنیش

اره خیلی 😂 دعا کن ببینمش دلم تنگیده واسش🥲

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2731
ربطی به پوششت نداره رفتارت براشون مهمه و خانواده ت یکم صبر کن ببین نشونه ای چیزی ازش میبینی اگه ن ...

بچه باادبیه نمیدونم با من اینطوریه یا با همه 

اون سری تو راهرو اداره دیدمش من منتظر بودم نزدیک تر شیم ولی اون از همون دور سلام کرد و یه احوالپرسی گرم ی کاری با یکی کارمندا داشتم نبودش گف برات انجام میدم خبرشو میدم بت ک البته نداد یا کلا خیلی ب فکر کار انجام شدنا هست نمیدونم 😂

ولی رووز اول ک دیدمش ی سوتی بد پیشش دادم خدا کنه یادش رفته باشه 🤣

کورد نیستم :) 
کار دست واسطه نده بدتر خرابش میکنه ،به نظرم باید جوری رفتار کنی که احساست بفهمه 

یه واسطه عاقل  

یه شخص امانت دار راز نگه دار 

مثلاً بره به طرف بگه فلانی قصد نداری با کسی آشنا بشی یا ازدواج بکنی بعد اگر گفت بله اینم بگه من یه مورد خوب سراغ دارم شما هم پسر خوبی هستی حیفم اومد پیشنهاد ندم به شما و... الی آخر

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
بچه باادبیه نمیدونم با من اینطوریه یا با همه  اون سری تو راهرو اداره دیدمش من منتظر بودم نزدیک ...

ایشالله از اون پسرای گیجه

نشونه هاش زیاد قوی نیست صبر کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
کار دست واسطه نده بدتر خرابش میکنه ،به نظرم باید جوری رفتار کنی که احساست بفهمه 

ببین هر جور بخواد احساساتش رو به طرف بفهمونه اگر فرد مقابلش آدم معتقدی باشه یا آدم چارچوب دار یا مقیدی باشه ممکنه رفتارش رو حمل بر سبکسری بکنه بعد از چشمش بیفته

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

منم همچین کاری کردم ما هم همکار بودیم 

برا من که نتیجه خوبی نداشت تو تاپبکام گفتم...

امبدوارم برا شما هرچی صلاحه پیش بیاد...

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
بنظرم بیشتر ب طرف بفهمونی غیر مستقیم خیلی بهتره تا اینکه مستقیم بری بش بگی من بهت علاقه دارم و....

باااباباااا واقعا باور میکنید من برم پیشنهاد بدم ب کسیییی

اینطوری ک دیگ راهکار نمیخوام ازتون راهش معلومه

من میگم چیکار کنم ک جذبم شه ولی نفهمه من تمایل دارم یا رفتار سبک سرانه ای ازم سرنزنه بگه دختره چ لقه

کورد نیستم :) 
برای من نشد یه واسطه فرستادم بدتر میونمون به هم زد خاک برسرش

اون واسطه خیلیییی مهمه که کی باشه خیلیییی