2733
2734
عنوان

ب سرم زده برم خواستگاری🤗🤗🤗🤗 چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 52 پست
اصلا نمیخوام عنوان کنم  میخوام یجوری جذبم شه

آها

دیگه بستگی به سلیقه ی آقا و رفتار شما داره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچوقت مستقیم نگو سیاست داشته باش کاری کن پیشنهاد دهنده اون طرف باشه

ن نمیخوام پینشهاد بدم من مغرور تر و خجالتی تر از این حرفا هستم 

حتی خودش بهم زنگ زد هول کردم 

😂😂

کورد نیستم :) 
2731
عکسشو بذارم؟ تا حدودی شخصیتش بیاد دستتون

من شخصیت شناسیم خیلی ضعیفه متاسفانه

اگه خوشش اومده باشه پیشنهاد میده مطمئن باش

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
کجا هست محل کار دانشگاه بیرون؟

بیرون 

بچه محله ولی خونمون خیلی فاصله داره باهم  من ته کوچه  هسم اون سر کوچه

خیلی دیر میبینمش آخر بار هشت ماه پیش بود 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
من شخصیت شناسیم خیلی ضعیفه متاسفانه اگه خوشش اومده باشه پیشنهاد میده مطمئن باش

خب هروقت منو دیده من اصلا خوشگل نبودم ک بدبخ بخواد بپسنده 😂با چادر و مقنعه و استین گچی خسته و له ساعت۲بعدازظهر

کورد نیستم :) 
بیرون  بچه محله ولی خونمون خیلی فاصله داره باهم  من ته کوچه  هسم اون سر کوچه خیلی د ...

نگاه کن بازم بهش بعد ک اونم زل زد سرتو بنداز پایین با یه لبخند ملیح😂🤩

کارت سخته چون دیر میبنیش

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
منجر به ازدواج شد ؟  چرا؟

تقریبا نامزدیم خانواده ها اطلاع دارن و.....

اما پشیمونم......

همه خواستها و شرایطشو بهت تحمیل می‌کنه 

مجبوری بار همه چیو ب دوش بکشی 

هرررررررر چقدر هم طرف آدم خوبی باشه بازم پشمونی به همراه داره.......

خب هروقت منو دیده من اصلا خوشگل نبودم ک بدبخ بخواد بپسنده 😂با چادر و مقنعه و استین گچی خسته و له سا ...

ربطی به پوششت نداره

رفتارت براشون مهمه و خانواده ت

یکم صبر کن ببین نشونه ای چیزی ازش میبینی

اگه نه و مثل بقیه س برو سراغ کیس بعدی😁

2706