2737
2739

بچه ها من باردارم و بچه ام پسره سر انتخاب اسم با همسرم خیلی مشکل داشتم داستان ازاین قرار بود که مادرشوهرم تقریبا یه سال قبل اینکه باردارشم که ما اصلا قصد بچه دارشدن هم نداشتیم ، یهو گفت خواب دیدم که بچه دارشدیدو پسره و میگید اسمش صالح هست 

حالا من زیاد جدی نگرفتم اما اونا مدام تو خونشون این اسم رو مینداختن به شوخی و خنده و میگفتن منم اوایل برام مهم نبود اما بعد یه مدت ناراحت شدم چون این اسمو خب خوشم نیومد که بخوام در اینده بذارم رو بچه ام، قصد توهین ندارما اصلا هم نمیگم اسم زشتیه دیگه هممون میدونیم اسم یه چیز سلیقه ایه ،خب من برا جامعه امروزی این اسمو نپسنیدیدم 

خلاصه اینا یه سالی مدام این اسمو میگفتن منم ناراحتیمو گه گاه نشون میدادم تااینکه باردارشدم و شوهرم مدام اصرار رو این اسم داشت منم چون هم اسمو نپسنیدیده بودم هم ناراحت شدم که چرا اصلا کسی نظر منو نمیپرسه از اول به شدت جبهه گرفتم و گفتم نه که نه 

انقد بحث کردم با شوهرم تا راضی شد دنبال اسم بگردیم و مهراد رو انتخاب کردیم که بیشتر به اسم من میاد تا اسم همسرم 

چندروز پیشم برای اخرین بار خیلی جدی با همسرم بحث کردم و گفتم من انتخابمو کردم شما دو دل موندی اونم رو اسمی که من اصلا نمیپسندم پس حرف مامانت برات ارزشمندتره و روت نمیشه حرفشو زمین بندازی در حدی باهاش بحث کردم که گفتم برو هر اسمی دوست داری بذار من با اسمی که دلم بخواد بچمو صدا میکنم همیشه 

بعد همسرم کوتاه اومد و به نظرم اخرم مهراد بذاریم 

حالا نمیدونم چرا بیخودی عذاب وجدان گرفتم میگم بیچاره شوهرم شاید واقعا این اسم رو دوست داشت ولی من از اول اول هم جبهه گرفتم گفتم نه 

البته حقم داشتم اخه خودم خواب دیدم اسم بچه ام علیه و بهشونم گفتن اما اصلا اهمیت ندادن 

از اینورم به نظرم مهراد اسم قشنگ و مردونه و‌متناسب با جامعه امروزیه 

ولی به نظرم صالح قدیمیه و شاید اصلا در اینده مسخرش هم کنن 

شما اگه تو شرایط من بودید چیکار میکردید!؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
صالح چیه دیگه اخه  

منم ازاول همین برخوردو کردم 🥴پس واقعا قشنگ نیس نه 

همون مهراد بهتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهراد عزیزم 🤭

نه تودهن نمیچرخه،البته نظرمنه

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2738

حق داری 

کاری به اسما ندارم ولی تو به عنوان مادر حق داری اسم پسرت رو انتخاب کنی مادرشوهرت اگر این اسمو دوست داشت باید برای پسرش انتخاب می‌کرد نه پسر تو 

عذاب وجدان نگیر 

همین اول کاری محکم بهشون اجازه دخالت ندادی کارت درسته 

اسمی که خودت دوس داریو بزار نه اسمی که مادر شوهر پسند کردن اون واسه بچه های خودش اسم گذاشته بسه دیگه 🤷🏻‍♀️ واقعا اسم بچه رو مادر پدرش باید انتخاب کنن 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
خیلی گاردگرفتی 

اره واسه همون عذاب وجدان گرفتم یکم چون اسم صالح به اسم همسرمم میاد حالا یکم گفتم شاید اونم حق داشت بالاخره 

ولی خب چیکار کنم کلا رو اون اسم دو دلم 

یعنی میترسم در اینده اصلا بچه ام خوشش نیاد 

یا مسخرش کنن یا بگن قدیمیه 

همه ی این حسارو دارم نسبت به این اسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه تودهن نمیچرخه،البته نظرمنه

برا خودمم اول اینجوری بود ولی یه مدته صدا میکنم تو خونه بهتر میگم 

اخه سر هیچ اسم دیگه ای به توافق نرسیدیم با هم 

تنها اسمی که قبول کرد همسرم همین بود 

منم فقط میخام صالح نذاریم دیگه گفتم همینو بذاریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمی که خودت دوس داریو بزار نه اسمی که مادر شوهر پسند کردن اون واسه بچه های خودش اسم گذاشته بسه دیگه ...

مرسی عزیزم 

اره نظر خودمم همینه مگه قراره چندبار یچه دارشم 

که تو حسرت انتخاب یه اسم خوب بمونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا خودمم اول اینجوری بود ولی یه مدته صدا میکنم تو خونه بهتر میگم  اخه سر هیچ اسم دیگه ای به ت ...

صالح خوب نیس

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2706