2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید حرفامو بخونید یه نظر بدید برا انتخاب اسم پسرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 33 پست
حق داری  کاری به اسما ندارم ولی تو به عنوان مادر حق داری اسم پسرت رو انتخاب کنی مادرشوهرت اگر ...

پس دارم کار درستو میکنم 

ممنونم 

پس رو حرفم وایمیسم تازه بازم به همسرم گفتم اصلا بگرد اسمی که به اسم خودت بیاد پیدا کن من اجباری رو مهرادم ندارم حتی 

ولی خب صالحو اصلا دوست نداشتم از اول و حس میکنم برا جامعه امروز قشنگ نیس نمیدونم 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
هر دو اسم زیبا هستن،صالح هم اسم خیلی قشنگیه♥️

چرا پس من این حسو ندارم ،یعنی ازاول اصلا حس خوبی به اون اسم نداشتم و از طرفی چون مدام خونواده همسرم روش اصرار کردن باعث شدن بدتر جبهه بگیرم 

الانم که تایپیک زدم واسه اینه که بیشتر حس عذاب وجدان گرفتم نسبت به همسرم که شاید یکم حق داشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واسه همون عذاب وجدان گرفتم یکم چون اسم صالح به اسم همسرمم میاد حالا یکم گفتم شاید اونم حق داشت ب ...

خب شما خیلی محترمانه بشین باهمسرت صحبت کن و خیلی با ملایمت ایناروبهش بگوحتی اگر لازم شد محترمانه به خانواده همسرتم بگو.بگومعذرت می‌خوام این اسمی که شما انتخاب کردین سلیقه من نیست ومن می‌خوام مهرادبذارم خودت بگو دیگه اوناهی تکرارنمیکنن می‌دونن که توخوشت نمیاد.ببخشیداین سوالومیکنم اسم شماوهمسرتون چیه؟اصلامیتونیداسمی رو انتخاب بکنی که به جفتتون بیاد

چرا پس من این حسو ندارم ،یعنی ازاول اصلا حس خوبی به اون اسم نداشتم و از طرفی چون مدام خونواده همسرم ...

شاید به دلیل نگاه دیگران به این اسمه!

میتونی به همسرت بگی که دلیلت برای حس منفیت نگاه جامعه آینده به این اسم هست وگرنه اسم قشنگی هست و دوستش داری،بگو اگه اجازه میدید اسمش بذاریم مهراد ولی یه پسر صالح تحویل جامعه بدیم🌹

2731
خب شما خیلی محترمانه بشین باهمسرت صحبت کن و خیلی با ملایمت ایناروبهش بگوحتی اگر لازم شد محترمانه به ...

من مریمم 

همسرم سعید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید به دلیل نگاه دیگران به این اسمه! میتونی به همسرت بگی که دلیلت برای حس منفیت نگاه جامعه آینده ب ...

ای بابا انقد بهش گفتم 

گفتم قدیمیه مناسب بچه نیس از نظر من 

ومهم تر از همه خب این اسمو دوست ندارم یه چیز سلیقه ایه 

باز دوروز میگه مهراد فرداش میگه صالح 

دیگه منم سر همون اعصابم خورد شد و باهاش دعوام شد 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی اسمتون قشنگه مهرادم خیلی اسم قشنگیه ایشالاهمیشه فرزندتون نامدارباشه

ممنونم عزیزم 

به نظرت مهراد به اسم هردومون میاد؟

یا فقط به اسم من؟

ولی واقعا از ته دلم دوست داشتم یه چیزی بذارم که به اسم همسرم بیاد بهشم چندتا اسم پیشنهاد دادم ولی قبول نکرد و‌گفت خوب نیس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مهراد قشنگه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
سامان هم قشنگیه اگه دوست داری

ممنون عزیزم 

پیشنهاد میدم به همسرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله به توافق برسید در تمام مراحل زندگی و خدا یه کاکل زری خوشگل و تپل نسیبتون کنه😍♥️

مرسی عزیزدلم 

ممنونم که وقت گذاشتید

1
5
10
15
20
25
30
35
40