2733
2734
عنوان

لرزش چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 47 پست
جالبه امشب دلم یهو خاست تجربه مو بنویسم و دلم خواست توی یه تاپیکایی که اول گوگله بنویسم. که افراد بی ...

سلام خاهر گلم خیلی ممنون  که این تجربه رو برای من گذاشتی .

عزیزم واقعا شما اشیا رو متحرک نمیبینی ؟

تومدرسه مشکلی نداشتی؟؟

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
عزیزم دیدم تاپیکات چقدر نگرانی  نگران نباش بچت دید بدی نداره فقط اگه تنبلی داره به موقع درمان ...

ممنون ازت واقعا

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام خاهر گلم خیلی ممنون  که این تجربه رو برای من گذاشتی . عزیزم واقعا شما اشیا رو متحرک نمیبی ...

نه عزیزم متحرک نمیبینم به هیچ عنوان 

توی مدرسه مشکلم ضعیفی چشم بود عینک میزدم ولی دیدم کامل نبود دیگه می‌ساختم باهاش 

🧿
2731
دکتر که بردمش .۱۰ ماهشه .از ۴ ماهگی متوجه لرزش چشمش شدم .

عزیزم شما وقتی بچتون چهارماهه تمام شده بود یا تازه وارد چهار ماهگی شده بود که لرزش چشم دیدین؟اولش گاهی اوقات بود؟یا نه از اول  لرزش به چپ و راست داشت؟هر چی سنش بیشتر شد شدتش کم شده یا بیشتر؟

خیلی لطف میکنید اگر به سوالام جواب بدین🙏🙏🙏

عزیزم شما وقتی بچتون چهارماهه تمام شده بود یا تازه وارد چهار ماهگی شده بود که لرزش چشم دیدین؟اولش گا ...

ن .چهار ماهش تموم شد .بعد واکسن متوجه شدیم ‌

اره چپ و راست .ولی چون تکون میخوره نمیشه کامل متوجه شد ب کدوم سمته .

ن از چهار ماهگی تا حالا تغیری نکرده همونجور مونده .پلی بعضیا موقعه ها کمتر میشه

ن .چهار ماهش تموم شد .بعد واکسن متوجه شدیم ‌ اره چپ و راست .ولی چون تکون میخوره نمیشه کامل متو ...

مشخص شد برا چی لرزش گرفته بچتون؟

تو ارثتون هست؟

بنظرتون از عوارض واکسن میتونه باشه؟

مشخص شد برا چی لرزش گرفته بچتون؟ تو ارثتون هست؟ بنظرتون از عوارض واکسن میتونه باشه؟

عزیزم ببخشید من جواب میدم به واکسن ربطی نداره مثلا منم از چند ماهگی شروع شد

دکتر انگار گفته بود زمانی که میخاستم تمرکز کنم چیزی رو ببینم مشخص شده

🧿
مشخص شد برا چی لرزش گرفته بچتون؟ تو ارثتون هست؟ بنظرتون از عوارض واکسن میتونه باشه؟

پسر عموم آلبینیسم هست یعنی زال 

کسایی که آلبینیسم هستن هم لرزش دارن

دکتر گفته بود ممکنه تا هفت نسل قبلتون این مورد بوده به بچه شما رسیده باشه

🧿

ن هیچکسی نداره تو اشناها .

نمیدونم والا ربط ب  واکسن داره یا نه

بچم سه ماه و نیمش که بود کرونا گرفت .بعضی موقعه ها میگم شاید از اون کرونا زاشه