2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی خانمی اشنامونه ماشین داره دنا میخاد بفروشه گفتم راهنمایی کنین واسه مراحل فروشش و چگونگی دریافت پول از خریدار خیلی نگرانه ک سرش کلاه بزارن

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2731
ی خانمی اشنامونه ماشین داره دنا میخاد بفروشه گفتم راهنمایی کنین واسه مراحل فروشش و چگونگی دریافت پول ...

ماشینش صفره؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ن ۱۴۰۱ ولی ۱۰۰۰تا کار کرده اتومات.میخاد بره بنگاه میخاد بدونه شرایط و نحوه معامله تو بنگاه چ جوریه الانم ک تعطیلاته بنگاه گفته چک میدم واسه بعدسیزده

پول لازمه ؟ اگه نیازش نیست نفروشه انطرف سال بعد برج دو بیشتر سود میکنه

اره نیاز داره تنهاست با دوتابچه درگیر کاروبار طلاقه دستش خالیه

ن ۱۴۰۱ ولی ۱۰۰۰تا کار کرده اتومات.میخاد بره بنگاه میخاد بدونه شرایط و نحوه معامله تو بنگاه چ جوریه ا ...

قبول نکنه بعد۱۳بازارتغییرمیکنه  اگررفت حتماقراردادببنده ذکربشه نوع ماشین کارکردش ازنظرفنی وقیمتی زمان تعویض پلاک انتفال سند چگونگی دریافت پول حق فسخ همچی مکتوب بنویسه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ن ۱۴۰۱ ولی ۱۰۰۰تا کار کرده اتومات.میخاد بره بنگاه میخاد بدونه شرایط و نحوه معامله تو بنگاه چ جوریه ا ...

بعد چه کاریی که الان بفروشه بذار بعد از ۱۳بفروشه پولش که دستش نمیاد 

الان تو هر بنگاهی بری ماشین را تو هوامیزنن تازه هرچی هم بخاهی قیمت بالا بدی قبول میکنن

من خبر موثق دارم گرون میشه اگه نمیخاد پولش را نفروشه بد ضررمیکنه

اره نیاز داره تنهاست با دوتابچه درگیر کاروبار طلاقه دستش خالیه

تا حالا را چطوری گذرونده یک ماهم تحمل کنه شنیدم بالا۴۰درصد افزایش قیمت میاد

کلا به ان که گفته بعد۱۳چک میدم اصلا نفروشه 

قبول نکنه بعد۱۳بازارتغییرمیکنه  اگررفت حتماقراردادببنده

مرسی گلم.یعنی چ جوری اخه میگن تعطیلیه یعنی چک قبول نکنه اخه مبلغشم کم نیست پولو چ جوری دریافت کنه؟ممنون

تا حالا را چطوری گذرونده یک ماهم تحمل کنه شنیدم بالا۴۰درصد افزایش قیمت میاد کلا به ان که گفته بعد۱۳ ...

مرسی گلم ممنون اگه اینطوره ک شما میگین ک خوبه واسش بیچاره گناه داره این ماشینم از پس انداز و تفریح و طلاهای خودش گذشت خرید ولی باشوهرش فعلن درگیر طلاقه گف بفروشم واسه هزینه های کرایه خونه و مخارج بچه هاش