2733
2734
عنوان

اون پسره لال چه جیگررره؟😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 82 پست
کراش خودم😂💋

کراش فقط پروفایلت🤤🦦

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور میکنی بلد نیستم عکس بزارم اینجا؟🤣

👩‍🦯یادت میدم همینجا که پیام میذاری گوشه سمت راست بالا یه آیکون کوچولو هست میزنی و اضافه میکنی به همین سادگی

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2742
2740
داره چایی میخوره شیطون😂😘

فقط اون قسمتی که میرقصه🥹😂 خداست

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
اره چشاش قشنگه حمید صفتم کراشه

دخترانه سرزمینم روی قاتل ها هم کراش میزنن😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
آنه دختری در پارریس رو فک کردم تویی😂😂 پروفسور روبی هس😂😂

🥲هق😂👩‍🦯

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706