2733
2734
عنوان

اون پسره لال چه جیگررره؟😍😂

836 بازدید | 82 پست

تو سریال اژدهای هفت سر علیرضا جلیلی پسره که لکنت داره ، خیلییی جیگر و با نمکه🥺😍 دلم میخواد از پشت تلوزیون برم لپاشو بکشم گوگولییی؛ جالبه بیبی فیس پسند نیستم ولی بخاطر اداهاش کراش زدم روش😁😂

منم روش کراش زدم🤣

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسشو بذارررر

و نگو سرچ کن چون حوصله ندالمممم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2731
اره چشاش قشنگه حمید صفتم کراشه

توروخدا قحطی ادم بود، اخه حمید صفت

با اون موهای صورتیش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

آره واقعا نابغه بودن بهش میاد😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
عکسشو بذارررر و نگو سرچ کن چون حوصله ندالمممم

روبی  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
مال خودمه😂 وای یکی پیداش کنه برام😍😂

پس بیارش پیش من یه دور لپاشو بکشم😂

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
توروخدا قحطی ادم بود، اخه حمید صفت    با اون موهای صورتیش

دندوناش خیلی تو ذوق میزنه زیادی سفیده 😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
روبی    

پروفتتت

مامییی🥲

یدونه گیف از خود روبی درست کن من بذارم

چقد خوشجله 

هعب

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟