2752
2734

من شش سال بود معلم بودم با این آشغال بیکار دوست شدم کمکش کردم استخدامی قبول شه خودمم براش کتابا رو خلاصه کردم چقدر نذر و نیاز کردم چقدر التماس خدا رو کردم قبول شد خانواده میگفتن بدرد نمیخوره بزور تو روشون وایستادم قبول کردم من ماشین داشتم ی عالمه طلا داشتم همه چیمو دادم خونه خرید بنام خودش ، بنگاه ماشین زد ... الان خدارو بنده نیست همش میگ تو نبودی من ببشتر از اینا میداشتم درحالیکه یقران تو دوران دوستی ماشین نداش من بهش پول قرض دادم بخره 

تورو قرآن دخترا اشتباه منو نکنید با ادمی که همسطح خودتون نیس وارد رابطه نشین من واقعا بخاک سیاه نشستم عمرتونو مثل من تباه نکنید در نهایت قدردان نیستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزدلم خودت اشتباه کردی خونه خریدی بنام خودت میخریدی.زندگی تلاش دو طرفست قرار نیست یکی فدای اون یکی بشه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
آره یه فیلم اینطوری هم بود  دختر کمک کرد پسره پزشک شد

ارعه حلقه ازدواجشم فروخت برا اون شوهر نمک نشناسش

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

نود درصد مردا همینن  تا ندارن دور ادم میچرخن و قربدن صدقه ی ادم میرن  به محضی که به یه جایی میرسن و اوضاع مالیشون خوب میشه دیگه طرف رو ادم حساب نمیکنن و همه چی یادشون میره