2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت حالم ازت به هم میخوره

261 بازدید | 22 پست

دیروز رابطه خواست ردش کردم

چرا؟ 

چون من وخواسته هامو نادیده میگیره وفقط به فکر خودش وخانواده شه وبخاطر اونام میخواست منو طلاقم بده(که البته من خودم شدیدا دلم راضیه به طلاق فقط چون بچه دارم دست وپام بسته ست) 

بود ونبودم براش بی اهمیته

شام وناهارا هم 50درصد مواقع خونه مادرشه خبرش

تنها وقتی منو می بینه وبراش باارزش میشم که رابطه بخواد

بجز اون هیچ وقت دیگه ای حاضر نیست کنار من بمونه 

یا کنار خانواده شه

یا با رفیقاش

نمیدونم شایدم با زن ها

خلاصه ردش کردم، از خونه با خشم خارج شد وگفت نبینم پیام بدی ولیست بدی ودیگه نباید ازمن انتظار خرجیداشته باشی(همیشه بااین موضوع منو تهدید میکنه، وقتی هم خودم خیاطی میکنم که خرجمو در بیارم بهش فشار میاد) 

خلاصه امروز گفت ازت حالم به هم میخوره

مخصوصا وقتی لیست خرید میفرستی ازت چندشم میشه

ولی تاحالا به روت نیاوردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

ماشالا به این تاپیکا و این شوهرا 

یکی شوهرش میگه خودتو قالب کردی 

یکی میگه تو منو به خاک سیاه نشوندی 

یکی میگه حالم از قیافت بهم میخوره 

یکی میگه حالم ازت بهم میخوره 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

چقد بی ادبه میگفتی نکه من عاشقه سینه چاکتم میگفتی منم ازت بدم میاد چندشی اصلا ازت متنفرم 

هوففففف حرصم گرفته ناجور

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

خریده خونه مگه فقط برای شماست؟ چه ربطی به لیست خرید داشت؟

شما هم این دفعه شام نپز بعد بگو خودت گفتی لیست خرید ندم چیزی نداریم که شام بپزم.بگو منم ازت حالم به هم میخوره که فقط واسه رختخواب منو میخوای

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
2706