2733
2734
عنوان

احساس میکنم بابام بیاد خونه منو می‌کشه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 52 پست
بابام ورشکسته شده هر روز تو خونه داستان داریم رشتمو پارسال به زور انتخاب کردم. به خدا من اینطوری نبو ...

بابای ما از اول ورشکست بود چ میشه کرد ...باید درست میخوندی بهانه الکیه همش...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی چرا لجبازی میکردی ضربه رو به خودت زدی 

اخه رشتمو خودشون انتخاب کردن مدرسمو خودشون انتخاب کردن. اونم از شرایط زندگیم زدم به سیم اخر😭😭😭 پشیمونم خودمم به خدا هر شب ارزو مرگ میکنم قیافم شبیه معتادا شده. از این بچه درس نخون بیخیالا نیستم به خدا 

بابام ورشکسته شده هر روز تو خونه داستان داریم رشتمو پارسال به زور انتخاب کردم. به خدا من اینطوری نبو ...

عیب نداره .حالا که گذشت.سعی کن جبران کنی.نذار شرایط محیط روت اثر بذاره

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚برای هم دعای خیر کنیم 💚  
2742

چرا نمیری کتاب خونه

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

تو زندگی من نیستی قضاوت نکن. وگرنه اگه برام درس مهم نبود ادم بیخیالی بودم بیکار نبودم اینجا تاپیک بزنم که یکی مثل شما بیاد بگه تا می‌خوردی کتکت میزدم. دنبال ترحم یا تخریب کسی نیستم

2740

خانوادم رو درسم حساس نیستن دوستایی دارم عین تو هستن همین باعث ضعیف شدن درستشون میشه شاید تک و توک باشع موفق باشن من تمام سعیمو برای درس میکنم امروز یه نمره افتضاح گرفتم یه ۲۰ خب اهمیتی نداره چون مقصر خودمم من خراب کردم و به خانوادم ربطی نداره شما نمیتونی کاری کنی مشکل از پدر و مادرته

فاقد اعصاب😶‍🌫️آلمای سایتم چون بهم میگن آلبالو کاربریم شد آلبالوچهخخخخ جهت برطرف شدن کنجکاویتون داخل تایپیکای جنجالی تگم کنید البته جز موضوع های خیانت و حس شش اگه مشکلی داشتید و نیاز داشتین خودتونو خالی کنید تگم کنید آرزوم اینه به مردم کمک کنم درد هایی که خودم کشیدمو نکشن همتون جای خواهر نداشتم هستین خوشکلا اگه دیدین نیستم بخاطر امتحانا هست عزیزای دل😍ملوسک عزیزم همیشه به یادتم💗

الان منتظری یکی بیاد بگه افرین به تو که انقد درسخونی و نمراتت خوبه و میایی بقیرو خورد میکنی بدون اینکه بتونی خودتو بزاری جایه طرف

انسان.# باشیم

خب حال همتون بده و تو باید به خونواده ت اینو بفهمونی... همون داداشت برو یه کم باهاش حرف بزن بگو شرایط روحیم خوب نبوده افت کردم......اونم الان خودش ناراحته که تو رو زده، بگو با بابات صحبت کنه، محیطو یه کم بهتر کنن...

رشته ت چیه  چی‌بگم‌ حتما اونا بیشتر به فکرتن

من قرار بودم برم هنرستان. یعنی حتی رفتیم مدرسه هم دیدیم ولی خوب آزمون نمونه دولتی هم دادم. این وسط نمونه دولتی قبول شدم خودشون برداشتن پرونده بردن اونجا. اصلا نفهمیدم چی شد   گفتن باید بری وکیل بشی یا بری فرهنگیان یه شغل ابرو دار. خوب من چی بگم فقط تونستم لج کنم 

چی باعث شده که نمره هات اینجور باشه؟؟

من ت نمونه دولتی باشم عین چی میخوندم😕💔

-م‍‌ن ب‍‌ی‍‌خ‍‌ی‍‌ال خ‍‌ی‍‌ل‍‌ی چ‍‌ی‍‌زا ش‍‌دم م‍‌ث‍‌ل اح‍‌س‍‌اس‍‌ات‍‌م: )!❤️‍🩹
2706