2733
2734

برداشتن نمره های کلاسی رو برای بابام فرستادن از طرف مدرسه. ریاضی تک شدم زبان دوازده شدم. یه پونزده دارم یه سیزده دارم نمره هام داغونه. چون علاوه بر یه سری مشکلات مالی شدید خانوادگی لج بازی کردم با مامانم😔 می‌دونم فکر میکنید من مقصرم ولی به خدا منم تو این زندگی تباه شدم دانش آموز نخبه بودم دوره اول تیزهوشان بودم. الانم نمونه دولتی ام ولی وضعیتم داغونه .  از وقتی اومدم خونه دارم فوش میشنوم یه کتکی از داداشم خوردم   دو ساعت دیگه بابام میرسه نمیدونم چیکارم می‌کنه 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلیلی نداره دست روت بلند کننن

بشین بگو خودتون میدونید که من باهوشم میخونم 

اگه میخواید درسم خوب تر شه شرایط خونه رو اوکی کنید

تا با خیال راحت بخونم‌مثل قبل

بعدشم مقصر خود خانوادتونه منم اگه خونه اوکی نبود وضع درسم همین میشد

فدای سرت نگران نباش برو با مامانت حرف بزن 

به بابات بگه

برای خرداد فقط بخون جبران کن

سعی کن آروم‌باشی وقت امتحان نزدیکه کتاب بردار بخون

که باباتم اومد ببینه داری میخونی 

من هم بودم چنان میزدمت ک نتونی ازجات پاشی..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
خب چرا درس نخوندی آخه.خدایی 13 هم شد نمره؟!

بابام ورشکسته شده هر روز تو خونه داستان داریم رشتمو پارسال به زور انتخاب کردم. به خدا من اینطوری نبودم. اینطوری شدم. خودم حالم بده به خود کشی فکر میکنم