2733
2734
عنوان

احساس میکنم بابام بیاد خونه منو می‌کشه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 52 پست
اسی الان کاربرای این سایت جای تو بودن حتی شده زیر پل تو سرما عین بید میلرزیدن درس می‌خوندن😐😐😐😐 ی ...

همشونم فقط مدرک غیبت و دعوا با مادرشوهر دارن نه بیشتر کلا من میگم فضای اینجا سمه اکثر کاربرا عقده این کسی باور نمیکنه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
خانوادم رو درسم حساس نیستن دوستایی دارم عین تو هستن همین باعث ضعیف شدن درستشون میشه شاید تک و توک با ...

من ۶ ساله از همسرم جدا شدم ی دختر دارم ۱۳ ساله اش هست‌پیش مادرش هست لب تر کنه براش هستم از پول خوردنش تا مدرسه و سرویس تا لباس  آخه چه طور دلشون میاد مورد کتک کاری کنن ازین بابت ناراحت شدم به خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشونم فقط مدرک غیبت و دعوا با مادرشوهر دارن نه بیشتر کلا من میگم فضای اینجا سمه اکثر کاربرا عقده ای ...

دو هفته بود نمیومدم سایت یه آرامش عجیبی داشتم الان اومدم باز اعصابم خورد شده!!! اینجا همه به خودشون میرسن مادر شوهر و خواهر شوهر عفریته ولی وقتی به بقیه میرسن میگن همه همینه باید تحمل کنی فلان کنی بشان کنی!!! نیمی سایته عقده خالی کن سایت نیست و فک نمیکنم تا ۱۰۰ سال دیگه هم اون کاربرا بفهمن

این دنیا دو روزه وقتی میگم دو روزه واقعا دو روزه 😂 ارزش نداره سر چیزای بیخود همو ناراحت کنیم .. من اصلا موقع نظر دادن یا بحث کردن به اسم کاربری توجه نمیکنم و فقط حرفامو میزنم یهو میبینی یه تاپیک باهات بحث کردم و یه تاپیک هم نظر بودم مگه این که انقدری دعوا کرده باشم که اسمت تو ذهنم بمونه . اصلا از دعوا و اینا خوشم نمیاد اصلا هم دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم اگه یه جا واقعا مقصر نبودی و الکی پریدم بهت مطمئن باش تاپیک میزنم ازت عذر خواهی میکنم 😃 نمونش تو تاپیکام هست 😁 همون تاپیک که عنوان زدم کاربر عزیز ازت معذرت می‌خوام . فقط می‌خوام بگم اگه کار اشتباهی کردی حداقل قبولش کن به فکر غرورت نباش شاید اگه مغرور باشی و به غرورت صدمه بزنی حداقل یکی دیگه رو به ناحق ناراحت نمیکنی ... من اصلا از دعوا خوشم نمیاد هیشکی حق نداره تو سایت با من قهر باشه به زور آشتی میکنم 😁😁😁🤕🤕 همون تاپیکی که زدم بیا با هم بحث نکنیم .. دوست قشنگم @عشقم_لیمینهو هم نظر با من در سریال های کره ای 🤣
2731
دو هفته بود نمیومدم سایت یه آرامش عجیبی داشتم الان اومدم باز اعصابم خورد شده!!! اینجا همه به خودشون ...

واقعا منم باید یه مدت برم میام تو تایپکایی مثل این زنایی رو میببینم که از کتک خوردن هم جنسشون حمایت میکنن دوست دارم بگیرم همشون حلق آویز کنم عوضی ها

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠