2733
2734
سال بعد یه چیزی مثل کافه دار و آرایشگر بله معدل الف میشید

منم بگو چند سالگی ازدواج میکنم

شغل همسر آیندم هم بگو 

بعد بگو مهاجرت میکنم یانه

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرهنگیان قبول میشم ؟ اگه آره چه رشته ای ؟

بله. 

تجربی

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
2731
منم بگو چند سالگی ازدواج میکنم شغل همسر آیندم هم بگو  بعد بگو مهاجرت میکنم یانه

مهاجرت به یه جای خیلی قشنگ. 

دو سال بعد یا شاید سال بعد

شغل همسر آینده تو ی شرکت کار میکنه یا رئیس شرکته

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
من تا الان از 8 نفر پرسیدم همه گفتن بله  یا علوم گفتن یا فیزیک یا شیمی  ولی رشته من انسا ...

😂😂😂

شاید دبیر بشید. 

مهاجرت به یه جای خیلی قشنگ.  دو سال بعد یا شاید سال بعد شغل همسر آینده تو ی شرکت کار میکنه یا ...

ایشالاااا😂❤️

حس ششمت قویه؟

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
سلام عزیزم میشه برا منم بگی ممنون میشم ❤️🙏 من یه ملاقات معارفه در پیش دارم  آیا باهاباشون از ...

بله صمیمی میشید

ایشالاااا😂❤️ حس ششمت قویه؟

بله😁

مهاجرت به یه جای خیلی قشنگ.  دو سال بعد یا شاید سال بعد شغل همسر آینده تو ی شرکت کار میکنه یا ...

ی چیز دیگه من 

سال چندم کنکور قبول میشم 

اونی که تو ذهنمه دوسم داره؟