2733
2734

دیروز رابطه خواست ردش کردم

چرا؟ 

چون من وخواسته هامو نادیده میگیره وفقط به فکر خودش وخانواده شه وبخاطر اونام میخواست منو طلاقم بده(که البته من خودم شدیدا دلم راضیه به طلاق فقط چون بچه دارم دست وپام بسته ست) 

بود ونبودم براش بی اهمیته

شام وناهارا هم 50درصد مواقع خونه مادرشه خبرش

حتی همین الآن هم گوشیشو گذاشته خونه خودمون ورفته خونه مادرش خوابیده

که انشاالله خواب ابدیش باشه

تنها وقتی منو می بینه وبراش باارزش میشم که رابطه بخواد

بجز اون هیچ وقت دیگه ای حاضر نیست کنار من بمونه 

یا کنار خانواده شه

یا با رفیقاش

نمیدونم شایدم با زن ها

خلاصه ردش کردم، از خونه با خشم خارج شد وگفت نبینم پیام بدی ولیست بدی ودیگه نباید ازمن انتظار خرجیداشته باشی(همیشه بااین موضوع منو تهدید میکنه، وقتی هم خودم خیاطی میکنم که خرجمو در بیارم بهش فشار میاد) 

خلاصه امروز گفت ازت حالم به هم میخوره

مخصوصا وقتی لیست خرید میفرستی ازت چندشم میشه

ولی تاحالا به روت نیاوردم

چطوری لجشو در بیارم تا حرص بخوره بچه ها؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا یعنی چی 

چراباید لیست خرید بدی حالش بهم بخوره

میگفتی وقتی زن میگرفتی نمیدونستی که خرید هم جز زندگی متاهلیه

خدایا این احمقارو چرا آفریدی 

این از شوهر عنتر من اینم از این

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

به خودت برس لباس سسکی بپوش وقتی خواست نزدیکت شه بگو بیلاخ😌

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
واسم خیلی عجیبه مرد اگ زنو دوس نداره چرا رابطه میخاد ازش ؟ 🤔

بخاطر بی صاحب شدشون

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭