2737
2739

یه دکتر خیلی معروف میشناسم که اسمشو نمیتونم بگم دراین حد بدون سال ۱۴۰۰ روزی ۲۰۰ تومن فقط از مطبش درمیاورد تودوتا بیمارستان سهامداره ازدواج اول ۲تابچه داشت ازدواج دوم رفت با یه ادم داغان که قط قیافه و تیپ داره بدهکاره میلیاردیه .زندگی اول آقا رو با به بچه بهم بهم ریخت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ..

چون همش شبا تو خونه تنها است میگه دلم میگیره یه شب دزد پریده بود رو پشت بومشون اینم تا مرز سکته رفته بود

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
😂😂 محیط و قبول دارم ولی کسی که به خاطر این حقوق من میاد جلو رو ساعت ۹ شب با آشغالا میذارم جلو در ۱ ...

دقیقا ، منکه با هرکس حرف زدم سریع گفت حقوق و مزایاشون 😐💔 مررررد اون باید به تو تکیه کنه نه تو به اون !

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2742
الان معلم هایی هستن که خیلی هم در آمد بالایی دارم از طریق شاگرد خصوصی و…(البته اونا کارشون درسته و م ...

آره دیگه از ۱۰ نفر دو نفر کارشون گرفته .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
با تنها کسی که لاس نمیزنن کسایین که مردن

یعنی کلا جامعه پزشکی اینجورین اخه من دکتر جوون که میبینم همونجا قش میکنم براش 🥴🥴

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
دقیقا ، منکه با هرکس حرف زدم سریع گفت حقوق و مزایاشون 😐💔 مررررد اون باید به تو تکیه کنه نه تو به ا ...

نه آخه تکیه کنه اشکال نداره اکه چیزی واسه تکیه دادن باشه😂😂

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
2738
چرا؟

واقعیتش حس میکنم متعهد نیستن البته دکتر آدم حسابی کم نداریم ولی این پسرا که تاره اول راهن هنوز تو جو هستن و هی با این بپر با اون بپر 

دانشجوهاشونم که نگم بهتره هم رشته ای هاشون کفاف نمیده اومدن سمت دخترای پیرا و پرستاری😶

یعنی کلا جامعه پزشکی اینجورین اخه من دکتر جوون که میبینم همونجا قش میکنم براش 🥴🥴

نمیفهمم چرا جامعه پزشکی رو بد حلوه میدن 

دندونپزشکی رو بد حلوه میدن 

وکیل ها و قاضی ها هم که بدن 

چی شد پس؟! همه بدن؟! 

واقعیتش حس میکنم متعهد نیستن البته دکتر آدم حسابی کم نداریم ولی این پسرا که تاره اول راهن هنوز تو جو ...

داروساز ها چی؟

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱
2706