2733
2734

یکم خاستگارایی که برا معلما میان پرتوقعن 

چون از همون اولش با این نیت که فلانی هم قراره کمک خرج باشه و هم صفر تا صد کاریای خونه رو بکنه جلو میان 

ولی خب واسه پزشکا معمولا همه از شیفتای سنگین خبر دارن و کم پیش میاد براشون خاستگار بیاد ولی خب اوناییم که میان کم و بیش با کیفیتن

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تصمیم به ازدواج داری ؟

آره ولی کسی نیست

خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل .... 👌                 من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

تو شیراز ۲۹تا دکتر تو مهمونی مشروب خوردن یکیش کلیه هاشو از دست داده یکیشم مرده😐😐😐

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
من پرستارم البته فعلا دانشجو هستم ولی از دکتر جماعت فرار میکنم 

چرا؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
حقوقشون ، محیط زنونه شون ( مردا نیستن ) و اینکه دیگه تایه جایی رشد کاری دارن . 

😂😂 محیط و قبول دارم ولی کسی که به خاطر این حقوق من میاد جلو رو ساعت ۹ شب با آشغالا میذارم جلو در ۱۳ تومنی که واسه خرج خود مجردم کم میاد

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
حقوقشون ، محیط زنونه شون ( مردا نیستن ) و اینکه دیگه تایه جایی رشد کاری دارن . 

الان معلم هایی هستن که خیلی هم در آمد بالایی دارم از طریق شاگرد خصوصی و…(البته اونا کارشون درسته و معروف هم هستن)