2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دوتا نظر دارم یکی اینکه کسی سمت خانونای پزشک نمیره جون خانومای پزشک توقعات بالاتری دارن بدلیل در امد بالای خدشون 

و نظر دیگه اینکه چون تو‌جمع های سطح بالا هستن موقعیت های خوبی براشون پیش میاد 

ولی در کل به نظرم بستگی به اجتماعی بودن طرف داره یکی‌میبینی دکتره ولی اصلا آدم اجتماعی نیس ولی یکی معلمه انقدری اجتماعی هست ک بهترین شرایط ها براش پیش میاد بستگی به خدت داره

تو شیراز ۲۹تا دکتر تو مهمونی مشروب خوردن یکیش کلیه هاشو از دست داده یکیشم مرده😐😐😐

دوتاش مرده

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
نه یه زن مرده  یه دکتر مرد کلیه هاشو از دست داده اینم جامعه پزشکی

یکیشونم منروز مرد اخه شدن دوتا

مشروب دست ساز خوردن قشنگ سگ مست کردن خخخخ

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
یکیشونم منروز مرد اخه شدن دوتا مشروب دست ساز خوردن قشنگ سگ مست کردن خخخخ

نمیدونم والا 

دکتر چشمم بود زن دکتر فرید شهریور دگتر فرزانه اکبری

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
ناموسا ؟؟؟  کی ؟  خبرشو داری کامل بخونم ؟

والا تو تلگرام دیدم تو یکی از کانالاش

والا اگه عکسو دقیق پیدا کردم میفرستم برات