2752
2734
ان شاالهدهمه ی بچها سالم باشن همچنین بچه شما ومن

تازه من خیلی دلم دختر میخواست خیلی زیاد خودمم باورم نمیشه به این راحتی از سرم افتاد نوزاد که بدنیا میاد انقدر شیرینه که ادم به این چیزا دیگه حتی فکرم نمیکنه

من خودم مجردم 

ولی بستگی به تربیتشون داره

اگه یکی بلد باشه دخترشو قوی تربیت کنه نه صرفا طبق میل خاله‌خانباجی ها، دختر رو راحت‌تر میتونه موفق و خوشبخت ببینه

و اینکه من هم خواهر دارم هم برادر

هر دو خوبناااااا خداروشکر ولی خواهرم یه‌جور دیگه واسم هس و روش حساب میکنم

به برادرا خیلی چیزا رو در حد خواهر نمیشه گفت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق میکنم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
منم نداااارم ولی پسرم زندگیمه نفسمه و عاشقشم.

من دوتا پسر دارم بعضی وقتا بهم میگن بزار یه دختر بیاری .....من دیگه بچه نمیخوام چون خیلی سخته بزرگ کردنشون مخصوصا پسر....دیگه خدا خواسته که من بچه هام پسر باشن ....برا دختر باید برم تعیین جنسیت وگرنه یه تیم پسر میارم 😂😂😂😂

من خوشحالم واقعا ولی طرز فکر بقیه عذابم میده

من خودم الان به یجایی رسیدم که حرف مردم برام پشیزی ارزش نداره کاش از اول همچین طرز فکری داشتم بنظرم تو این دنیا هر کس باید بفکر خودش باشه و کسایی که دوست داره حرف مردم باد هواست فقط سعی کن خودت و بچه هات شاد باشین و لذت ببرین بقیه مهم نیستن

ان شاالهدهمه ی بچها سالم باشن همچنین بچه شما ومن

وقتی اساسی فکر کنیم میبینیم پسر خرجش بیشتره اگه پدرمادر به فکر باشن  موتور میخواد ماشین میخواد خونه میخواد عروسی میخواد طلا برا برا زنش میخواد

بیچاره دختر اسمش مونده پرخرجه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
اصلا م اینطور نیست  چرا باید برا پسر خونه خرید  خودش بره کار کنه ماشین بخره خونه بخره&nb ...

قبلنا میشه گفت اینطور بود اما الا دیگه پدرومادرو موظف میدونن اگرم ندونن پدرومادر دلش میخواد برا بچش بکنه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️