2733
2739
عنوان

با شوهرم و مادر شوهرم دعوا کردم 😐😞 دو نفری بهم پریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6138 بازدید | 112 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر شوهر ندارم و مادر شوهرم تنهاست قراره دو سه سال با اون زندگی کنم درآمدش ماهی 17الی 18تومنه

عزیزم من فک میکنم دو سه سال زندگی کردن باهاشون در حد فانتزیه ، اگه بری پیش مادرشوهرش باید تا آخر عمر پیش اون باشی چون تنهاست و شوهرشم فوت کرده ، ینی شرط می‌بندم 

چرا تو این مدت ازش انتظار عیدی و مراسم نداشتی ؟ آخه ۱۷_۱۸ تومن واقعا کم نیست ، ینی در حد ۵ تومنم نمی‌تونست برات چند تیکه لباس و اینا بگیره (اصلا بگیم طلا نخره) ، برای عروسیت دست نگه دار ،شوهرت حق نداره برای عروسی گرفتن گروکشی کنه ، اصلا مادرش به جهنم ببین این آقا خسیس نیست ؟ چرا دلش نمیاد خرج کنه ، خودت دو سال باهاش بودی و بهتر میشناسیش صبر کن و امتاحانش کن از هیچ چی نترس ،بالاتر از سیاهی که رنگی نیست ، شوهر خسیس بدترین نوع شوهره

2731

مادرت وقتی یع هفتع دختر عقدی میفرسته خونه شوهر باید دیکه رو بکارت خساس نباشع از اون طرف شوهری که میگه سع سال بیا بشین ور دل مادرم خق نداره بگه با خونواده ت قطع رابطع میکنم تو هم بگو پس من عروسی نمیگیرم با مامانتم قطع رابطع میکنم‌ برو خونه جدا بگیر 

نه معاینه نرفتم ولی می‌دونم بکارت ندارم 

به هیچ عنوان به خاطر بکارت این اشتباهو نکن من دوستم بکارت نداشت با یه بزرگتر رفت (زتداداشش)کفت خواهرشوهرمه دکترم گواهی سلامتو داد الان دیگه راحت شناسنامه عوض میکنن 

دیگه نمی‌خوام جوابشو بدم میزارم همینجوری بمونه ولی واقعن من غرور ندارم تاپیک زدم نصیحتم کنید دیگه طر ...

ببین اگه واقعا شوهرت خسیسه و بد اخلاق و اهل یه شاخه گل ساده نیست و دهن بینه و بی عقل که مادرشو پیش شما  بدتر نشون داده

قسم میخورم این مرد زندگی نیست و باهاش پیر میشی و ناراحتی اعصاب و کلی بیماری میگیری و زندگیت میشه آه کشیدن

وضعیتی که من توش هستم  با اینکه شوهرم خونه ماشین داره

دهن بین نیست شاخه گل و دسته گل هم زیاد برام آورده و کلی قربون صدقه

ولی خسیسه و فقط این مشکل منو نابود کرده

شما خساست رو کم نبین  فقط خساستش کلی حرف توشه

عزیزم شما تاپیک زدی که مشکلت حل بشه نه اینکه همه تاییدت کنن  اگه نظر من باشه میگم کارت فوق ...

شما اصل موضوع رو ول کردین گیر دادین به آداب معاشرت و اجازه گرفتن؟ این که شوهرشون خسیسه و یه گل نمیخره مهم نیست؟ اگر مادرشوهر خیلی خوبه پسرشو تربیت کنه که درست رفتار کنه . یعنی بعد ازدواج با خانوادت قطع رابطه میکنم؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2740
از صمیم قلبم برات آرزو میکنم بهترین اتفاق بیفته و هرچی به صلاحته و زندگیت درست بشه🥺

قشنگ ترین پستی بود که برام گزاشتید مرسی عزیزم ممنون ازت

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
عزیزم شما تاپیک زدی که مشکلت حل بشه نه اینکه همه تاییدت کنن  اگه نظر من باشه میگم کارت فوق ...

کاملا درست 👌

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

شمام شرط بذارببین چی میگه بگو نه طلا میخام نه لباس نه عروسی... فقط  بریم یه گوشه زندگی کنیم نه پدرمادرتو ببینم نه پدر مادرمو.. هروقت حالمون خوب بود یه سر بزنیم بهشون.. پول درامدتم کامل بده دست من مدیریت کنم.. ببین چی میگه 

هیچی ندارن از خودشون همون روزی هفتصد کار می‌کنه اونم خرج خونش می‌کنه من بودم سر کردم

خب پس از اول شرایط و دیدین 

نداره که هزینه کنه 

توقع داشتن وقتی طرف داره درسته 

در غیر اینصورت کنسله

قرض و ..بکنه باز آسیبش به خود شما برمیگرده

بدون مراسم برین خونتون 

واجب نیست 

کسی یادش نمیمونه کی چه مراسمی میگیره 

کاری نمیشه کرد 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706