2752
2734
عنوان

با شوهرم و مادر شوهرم دعوا کردم 😐😞 دو نفری بهم پریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6158 بازدید | 112 پست

خداقوت دلاور😎

چه کسی گفته زمان طلاست ؟من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاندو می رود در عمق وجودت مست مست که شدی چشمهایت را باز میکنی میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ...فروغ فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیام داده من خوشبختی بچمو می‌خوام که میگم 

گفتم دستت درد نکنه شما برا دخترات آرزوی خوشبختی کن بگو چادر بپوشن ما پیشکش 

بعد نوشته من که الان رو نگفتم بعد عروسی منظورم بود 

بعدشم بچم هیچ وقت کار بیخود نمیکنه که نصیحتش کنم 

گفتم هر وقتی من. هر کاری بکنم به شوهرم مربوطه از هیچ بنی بشری هم نظر نمی‌خوام 

روزتم خوش

روزی منم مادر خواهم شد یه صلوات برام بفرست گلم... الهم صلی الا محمد و آل محمد 
وضعیت مالی و شغلیشون چطوره؟ 

هیچی ندارن از خودشون همون روزی هفتصد کار می‌کنه اونم خرج خونش می‌کنه من بودم سر کردم

اولین باره به کسی میگم تجدید نظر کن تو انتخابت ...به هم نمیخورین از هیچ لحاظی ...کاش نری تو این زندگی...دخالت و بچه ننه بودن شوهر..بی احترامی در اینده به خانوادت...خیلی چیزای دیگه...تو زندگی حرص خواهی خورد

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
عزیزم نمی‌خوای یکم بیشتر فکر کنی راجع بهش ؟ با بزرگترت مشورت کردی ؟

خیلی دیره برا فکر کردن رابطه داشتیم تو این دوسال دور از چشم خانواده ها ولی مامان خودش میدونه

خیلی دیره برا فکر کردن رابطه داشتیم تو این دوسال دور از چشم خانواده ها ولی مامان خودش میدونه

عزیزم اگر رابطه م داشتی همسر قانونیت بوده

خودت بهتر شناخت داری خوب فکر کن و همه جوانب رو در نظر بگیر

2706