2733
2734
عنوان

با شوهرم و مادر شوهرم دعوا کردم 😐😞 دو نفری بهم پریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6158 بازدید | 112 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه معاینه نرفتم ولی می‌دونم بکارت ندارم 

کجایی هستی اگه پول داری برو پیش ی دکتر برات بزارن من هم اتاقی دانشگاهی داشتم رفت این کارو کرد بعدم جدا شد از شوهرش اسمشم از شناسنامه اش برداشتن

در جامعه ای که حقیقت آزاد نیست آزادی هم حقیقت ندارد ...
نگو که بعد از عروسی قراره با مادرش یه ساختمون زندگی کنی؟ اونموقع میخوای چیکار کنی قشنگ پوست از سرت م ...

پدر شوهر ندارم و مادر شوهرم تنهاست قراره دو سه سال با اون زندگی کنم

درآمدش ماهی 17الی 18تومنه

روزی منم مادر خواهم شد یه صلوات برام بفرست گلم... الهم صلی الا محمد و آل محمد 

ببین اینا هم شوهره خسیس و‌طلبکاره هم مادرش ادعای ریاستش میشه اگه نمیخوای طلاق بگیری تنها چاره ت مقابله به مثله خوب کردی جواب مادرشو‌دادی و اینکه من شرایط مشابه داشتم البته شوهرم خسیس تبود تو اون دوره بی پول بود و‌من تصمیم گرفتم مراسم نگیرم چون حس کرذم مراسم با دلخوری داماد نباشع بهتره تا اینکع داماد شاکی باشع اون مراسم دیگه لذتی نداره همه ش حرف و حدیثه

مامانم از دعوا امروز می‌دونه  آره رابطه کامل  اگر مامانم بفهمه به داداشام میگن داداشامم ...

چکار داری به مامانت بگی؟

به اونا چه مربوطه

اگه بترسی طرف مقابلت شیر میشه

مگه کار بدی کردی شوهرت بوده 

اگه فحشم نمی‌دید و نمیرید سرم،،،، من میگم اون یه جا حق با مادرشوهرش بوده ؟؟؟ شما فکر کن زن داداش ...

عزیزم حرفت اصلا منطقی نیست، یعنی من ۱هفته تموم تو خونه بشینم چون شوهرم نیست بیرون نرم 😐 

بنظرم تا دیر نشده طلاق بگیر کسی که بخاطر یه عروسی تهدید میکنه با مامانت اینا رفت و امد نکنی و انقدر خسیسه گه یه گل و گافه تورو نبرده زندگی باهاش اشتباه محضه ببین کی گفتم

خب من زنک میزدم از شوهرم اجازه می‌گرفتم اونم می‌گفت برو اونم فقط تا مغازه در خونشون رفتم 

عزیزم شما تاپیک زدی که مشکلت حل بشه نه اینکه همه تاییدت کنن 

اگه نظر من باشه میگم کارت فوق العاده زشت بوده و اوج بی سیاستی ،،،،

یه کلمه میگفتی مامان جان من زنگ زدم به فلانی یه سر میرم مغازه پیشش ،،،،کاری نداری ،،،،خدانگهذار 

کسی که نامزد و عقد هست نباید از الان دشمنی و کینه درست کنه ،،،چون دودش تو چشم خودت می‌ره که اینجوری بلاتکلیف میشی!!

اگه عقلت نرسیده ،،،رو آداب اجتماعیت کار کن 

اگه خواستی مثلا رو ندی به مادرشوهر که واقعا بی سیاست و ساده هستی 

بنظر من یه مدت بی توجهی کن اصلا قهر کن 

تا بیاد سمتت الکیم بگو میخوام جدا شم 

بذار ترس از دست دادنتو داشته باشه 

بعدم این چیزا ارزش نداره سرش دعوا بشه 

اینا رسمای قدیم بود اگه زندگیتون خوبه ب کام خودت تلخش نکنید یسریا واقعا قدر نشناسن تو ازین به بعد سعی کن دیگه مداراشو نکنی ک بعد دلت نسوزه حتی میتونی ب رو بگی مدارا نمیکنی ولی در عمل مدارا کنی ولی بی توقع 

چون گفتی نمیتونی جدا شی میگم

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2706