2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6406 بازدید | 306 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم،تواین دنیاشما,اولین وآخرین کسی نخواهی بود که تعرض شده 

آینده ات را بساز ... دبیری آرزوی خیلی ها بوده وشماتونستی بااین  موفقیت بزرگ تاحدودی به آینده بهتر نزدیک بشی بعد ترها وقتی سرت رابرگردونی میبینی آن گذشته سیاه یک هاله محوشده است وشمایک خانم مستقل ومعلم  یک جامعه شدی خیلی به خودت میبالی  وچه بسا بتونی به خیلی ازدخترهای شبیه به خودت کمک کنی دکتر برو درمان شو ولی پا  پس نکش  اگررها کنی چندسال دیگه این هم به غصه هات اضافه میشه

آن شا..بتونی باغول فکرت کناربیایی وشکستش بدی  موفق وموید باشی

عجب خیلی ناراحت شدم کاش من قبول نمیشدم  دبیری

ناشکری نکن عزیزم 

خیلیا دوست دارن جای تو بودن ... از جمله خودم🥺 

تو مشکلت حل شدنیه ... به خودت استرس نده ... دوره های فن بیان توو تلگرام خیلی هست ... اگر پیدا نکردی آیدیت رو بده برات بفرستم ... دوره های دکتر هلاکویی ... اینا رو گوش کن حتماااا 

2728

از همبن هفته شرو کن با روان شناس صحبت کن

ی دوره روان شناسی تحلیلی برو ک چند سال طول بکشه 

هزینه بردار هست ولی باعث میشه آروم بشی

بعدش شرایط همیشه اینجوری نمیمونه ، ی کم صبور باش و تلاش کن

ببین من امسال استخدامی قبول شدم  منی که کلا ادم درون گراییم و از اول کرونا کاملا جمع گریز و خون ...

عزیزم برا مصاحبه چطور تدریس کردی.راحت بود برات؟منم ی جورایی شبیه توام.فک میکنم نتونم از پسش بر بیام.

💙استقلالی💙
2738

سلام من هم دانشجوی فرهنگیانم تو هیچیت نیست فقط لعتماد به نفست پایینه ببین ینجا چه قشنگ صحیت میکنی

منم یه هم کلاس دارم خیلی ساکتو گوشه گیره ولی پاش که برسه حرفم میزنه اصن بهش فکر نکن چند بار بری سر کلاس اوکی میشه کارورزیات حتما شروع نشده که هموز میترسی❤🌱

دانشجو معلم🌱 متعهد و متاهل❤
الان دیگه هرکی میره انسانی راحت فرهنگیان قبول میشه کجا آرزوی خیلیاس!!!دختر همسایمون دی ماه پارسال کن ...

تو فقط همین تاپیک کوچیکم بگردی میبینی چن نفر گفتن دوس داریم قبول شیم

به انصراف دادن فکر نکن 

به جاش به رشد فردی خودت فکر کن 

برای تقویت اعتماد به نفست حتما ورزش کن خیلی مؤثره 

خوشاسکوت،فنجان قهوه،میز...خوشا تنها نشستن چون مرغ دریایی که بر چوبکی بال می گشاید. بگذار تا ابد اینجا با اشیای ساده بنشینیم!این فنجان قهوه،این کارد،این چنگال... اشیا در خودشان من مرا می سازند. _ویرجینیا وولف درخواست دوستی قبول نمی کنم