2737
2739

مشکلاتم در هم پیچیده....

دانشگاهم تموم نمیشه 😭😭😭

باید هرچی سریع تر درسمو تموم کنم و برم سرکار تکلیفم مشخص بشه....

ولی تموم نمیشه وردی سال ۹۵ هستم یه وقفه تحصیلی طولانی مثلا ۶ ساله داشتم...الان دیگه کشش دانشگاه رفتن ندارم فقط دلم میخواد سریع برم سرکار درامد داشته باشم

از ناشکری متنفرم ولی نمیدونم چرا اصلا ارامش و تمرکز هدف و افکار ندارم مدام فکر و خیال و نشخوار ذهنی میکنم 

انگار نمیدونم  هدفم چیه و رو هوا معلقم

انگار نمیدونم چه کاری به نفعه 

تنها زندگی میکنم همش با خودم کلنجار میرم 

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگفتم به خدا توکل کن و آروم باش، همش رو درست میکنه، دونه به دونش رو برات میچینه، میگفتم با امان حسی ...

من به حسین پناه بیارم کمکم میکنه؟ نمیدونم‌ طلاق بگیرم یانه کمکم میکنه؟ خودم‌ نمیتونم تصمیم بگیرم

میگفتم  کمتر سرت رو بکن تو گوشی  همسن و سال های تو چهار تا بچه دارن😁😁😁

اینو که راست گفتی همش سرم توگوشیه 😭😭😭 سنمم زیاده

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

شرایطت سخته. ولی باید سعی کنی تمرکز کنی. فک میکنم یه دوره حداقل سه ماهه دارو نیاز داری. بنظرم افسردگی و اضطراب داری. کمی هم مطالعه کن در مورد اضطراب بدونی علائمش رو.‌

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2738

یه کار پاره وقت پیدا کن 

درست ذو ادامه بده 

یه پیج بزن مربوط به رشته ات باشه 

شده لوازم ارایش عمده بخر تو دانشگاه هم تبلیغ کن بچه ها ازت میخرن فقط جنس خوب بیار 

قرار نیست همون اول ده تومن بدی  مثلا چهار تا رژ خوب بگیر و...

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

من اگه مادرت بودم میگفتم ی دفتر بیار توش بنویس ک ۱۰ سال اینده دوس داری وضعیتت چ طور باشه کجا باشی چیکار کنی بعد بشین بهش فک کن رویا پردازی کن قشنگ ک ملکه ذهنت شد حالا فک کن چ طوری میتونی بهش برسی 

میگفتم به خدا توکل کن و آروم باش، همش رو درست میکنه، دونه به دونش رو برات میچینه، میگفتم با امان حسی ...

مرسی عزیزم از امام حسین و حضرت ابوالفضل خیلی حاجتا و کمکا گرفتم...

الانم انگار دوباره گیج و گم شدم دوباره باید به خدا توکل کنم و ازشون کمک بخوام

من اگه مادرت بودم میگفتم ی دفتر بیار توش بنویس ک ۱۰ سال اینده دوس داری وضعیتت چ طور باشه کجا باشی چی ...

مرسی عزیزم 🥰🥰🥰

من به حسین پناه بیارم کمکم میکنه؟ نمیدونم‌ طلاق بگیرم یانه کمکم میکنه؟ خودم‌ نمیتونم تصمیم بگیرم

چرا طلاق بگیری؟ پس طلاق بگیری رابطه چی میشه؟😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
یه کار پاره وقت پیدا کن  درست ذو ادامه بده  یه پیج بزن مربوط به رشته ات باشه  شده ...

مرسی عزیزم از راهنماییت💙❤

2706