2733
2734
عنوان

اگه من دخترتون بودم چه نصیحتی میکردیم بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوریه نماز حضرت زهرا

من روش خاصی نداشتم 

صبحا بعد نماز صبح دو رکعت نماز هدیه به حضرت فاطمه نیت میکردم و میخوندم بعد نماز هم میگفتم اگر این زندگی به صلاحمه و یا روزی شوهرم درست میشه صبرشو بهم بده اگه درست بشو نیست قدرت بهم بده که نجات پیدا کنم از دستش و از خدا میخواستم به راه راست هدایتم کنه و باعث پیشرفت و موفقیتم بشه

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
2731
التماس دعای فراوان عزیزم

چشم عزیزم همچنین

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
مرسی عزیزم از راهنماییت❤

موفق باشی عزیزم 🧡

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷