2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6406 بازدید | 306 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم برات 😥

به هیچ وجه انصراف نده فرهنگیان آرزوی خیلیاس 

به نظرم برو کلاس های فن بیان و داشتن اعتماد به نفس 

یا مثلا جلو آینه حرف بزن 

و وقتی میخوای تدریس کنی فکر کن اصلا کسی دوروبرت نیس و برا خودت توضیح میدی

سلام عزیزم چرا انصراف من تمام آرزوم معلمیه حالا تو انقدر راحت میخوای پشت پا بزنی به همه چیز برو مشکلت رو پیش روانشناس حل کن وگرنه روی تمام مراحل زندکیت اثر میزاره واینجوری نیست که از دانشگاه انصراف بدی مشکلت حل بشه خیلی حسرت دارن که جای تو باشن مشکلت رو حل کن انشااله موفق ترین دبیر باشی گلم

2731
بدون هیچ سهمیه ای قبول شدم پدرو مادرم بی سوادن 

ادامه بده ان شاءالله ک به حق امام حسین موفق میشی توکلت بخدا باشه .برای خودت کسی شو و وقتی خواستی بری سر کلاس قبلش ی آیت الکرسی بخون و از خدا کمک بخواه بهت آرامش بده و کمکت کنه مطمعن باش همراهت هس خدا خودتو بسپار به خودش .

خدایا شکرت🙏

خوشبحالت ... من امسال کد ۷ خوردم فرهنگیان ... گفتن فن بیانم خوب نیست ... درحالی ‌که اصلا خجالتی نیستم و خوب صحبت میکنم ... هعیییی ... الان ۶ اردیبهشت میخوام دوباره کنکور بدم ... معلوم نیست دربیام  نیام .... 

دیوونه ای میخوای انصراف بدی ؟؟ رو خودت کار کن درست میشی ... ‌به نظرم تو باید یه مدت مشاوره بری ... 

رو اعتماد به نفست کار کن .. 

رشته ت چیه ؟ دبیری یا آموزش ابتدایی ؟؟؟ 

اگر ابتدایی هستی که کارت خیلی راحته ... اصن استرس نداره

2740

استارتر شما سر کلاس اصلا اضطراب نخواهی داشت چون از نظر علمی ازبقیه افراد حاضر بالاتری و همین اعتماد به نفس میده بهت

اما باید تمرین کنی با نوجوان چه طوری برخورد کنی که هم رفیق باشی و هم رو ندی

همین نکته رو بلد باشی میشی یه معلم سطح بالا

چون معلمی هشتاد درصدش بلد بودن برخورد با دانش آموزه نگران هیچی نباش ضمنا توی کارورزی برو مدرسه و بدون معلم مریوطه برو سر کلاس خیلی کمکت می کنه این کار

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
فرهنگیان ارزوی خیلیاس رقابتم سرش زیاده به خودت افتخار کن دختر❤️

الان دیگه هرکی میره انسانی راحت فرهنگیان قبول میشه کجا آرزوی خیلیاس!!!دختر همسایمون دی ماه پارسال کنکور داد هیچی هم نخونده بود دبیری قبول شد حتی نوبت دوم هم کنکور نداد فقط یه نوبت کنکور داد دید رتبه آورده، خیلی آسونه قبول شدنش

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

عزیزم یکی توی فامیل ما هم بود همیشه به من می‌گفت تو هیچی نمیشی روحیه ام رو خراب کرد اما خداروشکر زندگی خوبی دارم و همه رو از تلاش خودم میدونم درسته می‌تونستم بهتر از این باشم ولی نشد خداروشکر با این اوصاف راضی هستم...خیلی ها آرزوی موقعیت تو رو دارن ...به خودت بگو من توی این دنیا فقط یکی هستم منحصربه فرد محبتی که ازت دریغ کردن رو خودت نثار خودت کن خودت رو ببوس به خودت برس...موفق باشی