2737
2739

زمینمون 

خیلی پول لازم بودیم و هستیم 

فروش نرفت اخر همسرم گف ولش کن برداست باغش کرد کلی چیز میز کاشت توش 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلسم نیست بازار مسکن رکوده 

نه کسی با این قیمتا میخره نه میفروشه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731

به طلسم اعتقاد ندارم.برای خرید چندین بار پای معامله بهم خورد آخرش بهترینش قسمتمون شد.وقتش باید بشه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2738

و همچین ملک مادرم اینا حدودا شش سال طول کشید و تا لحظه اخر ام ک باشه سند زدن انقدر دعوا داشتن ک گوشت تنمون اب شد ولی بفروش رفت بلاخره

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

شاید یه قیمتی گذاشتید که با قیمت اصلی فاصله داره 

ببین تو دیوار من چک میکنم حتی اجاره یه سری خونه ها نزدیک یکساله میزارن هی قیمت بالا میبرن و خالی ویه سری خونه ها تازه چندساعت گذاشته یا اجاره یافروش رفته خودش به قیمت میزارن

ما  چکی فروختیم و با تخفیف وگرنه هنوزم فروش نمیرفت

ضرره دیگ 

ازین موارد برا مام زیاد پیش اومد ولی مطمئن بودم پشیمون میشیم بااین ک نیاز داشتیم نزاشتم بفروشه بااین شرایط چون ضرره فقط 

ملک بمونه ک ادم ضرر نمیکنه

باید ارزونتر بدید یا با شرایط پرداخت راه بیاید. 

ما این روزا زیاد بنگاه میریم ملک فروشی خیلی زیاده اما خریدار نیست در واقع اصلا پول نقد تو بازار نیست که بخرن. خریدار با پول نقد اگر باشه خیلی حق انتخاب داره میره اون ملکی که زیر قیمت دادن برمیداره

2706