2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6506 بازدید | 306 پست

کتاب های مربوط ب سخنرانی و بخونید و کتاب های روانشناسی

اندیشه اسلامی از رهبر

قوت کلامتونو بالا میبره

اعتماد بنفستم زیاد میشه سعی کنید توی جمع بیشتر قرار بگیرید و توی دانشگاه فعال باشید

شاید اولش سخت باشه ولی راه میفتید

سعی کنید کنفرانس بدید توی کلاسا عااالیه

توکل به خدا ان شاءالله اوکی میشی غصه نخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راجع به بالا بردن اعتماد به نفس کتاب بخون و تمرین کن و پیش دکتر برو رو خودت کار کن و به این فکر کن که سر کلاس به بچه ها طوری درس بدی و اموزش بدی که حرفشون را بزنن و از خودشون دفاع کنن که کسی نتونه بهشون زور بگه این طوری درد خودت هم التیام پیدا میکنه 

2731

الهی چقدر حس بدیه ولی باور کن خیییلی از معلما یا حنی استادایی که دیدم همینو میگفتن با گذشت یه سال از تدریسشون اوکی شدن 

واسه انصراف هیچ وقت دیر نیست اصلا شاید رفتی مدرسه ترست بریزه🤍

نه کسایی دیگه هستن مشکلاتشان بیشتر از شماست و موفق تر هستند 

همه آرزوشونه فرهنگیان قبول بشن 

همه مشکلاتی دارن ولی یاد گرفتن مشکلاتشون رو مدیریت کنن شما هم تازه اول راه هستی 

اون بچه ها از شما کوچیکتر هستن و بزرگتر نیستن که جلوشون اعتماد به نفس نداشته باشی 

از اساتید مشاوره کمک بگیر 

توی تنهایی شروع کن تدریس کردن بچه ها را تصور کن 

قبل از خواب با خودت تکرار کن من قویترینم من اعتماد به نفس دارم من مشکلی ندارم

عزیزم انشاالله مشکلت حل شه هیچ کسی نمیتونه کمکت کنه تا خودت نخوای گذشته رو بزار تو گذشته بمونه بهش فکر نکن 

اصلا بابت لهجه هم ناراحت نباش فقط سعی کن اعتماد به نفستو بالا ببری جلو اینه با صدای بلند حرف بزنی یه مدت تمرین کنی بهش مسلط میشی تو خیلی قوی هستی جایگاه شما آرزوی خیلیاست 

یه سوال ؟! 

سخته دبیری چون منم الان دارم میخونم ۲۳ سالمه جا موندم الان دارم ادامه میدم از لحاظ هوشی بد نیستم 

چند درصد احتمال داره بتونم معلمی قبول شم؟

2740
بدون هیچ سهمیه ای قبول شدم پدرو مادرم بی سوادن 

ببین من امسال استخدامی قبول شدم  منی که کلا ادم درون گراییم و از اول کرونا کاملا جمع گریز و خونه نشین بودم یهو گفتن بیا برو سر کلاس  ببین از شدت اضطراب گوارشم بهم میریخت شبایی که کلاس داشتم تا صبح خوابم نمی برد  تازه من مشکل عدم تسلط به محتوا کتابم داشتم چون بار اولم بود تدریس می کردم چندبار خواستم انصراف بدم ولی گفتم انصراف بدی تا اخر عمر خودت  رو سرزنش خواهی کرد که عرضه ی معلم شدنم نداشتی  موندم با همه سختیاش الان خیلی اوضاع بهتره هرچیزی اولش سختیایی داره حالا تو  اگر فک می کنی خودت نمی تونی حلش کنی حتما برو پیش روانشناس 

عزیزم انشاالله مشکلت حل شه هیچ کسی نمیتونه کمکت کنه تا خودت نخوای گذشته رو بزار تو گذشته بمونه بهش ف ...

تو خونه خیلی تمرین میکنم ولی تو خوابگه نمیتونم

نه عزیزم اصلا سخت نیست اگه مثل من نباشی 🥲 امیدوارم قبول بشی💖

سلام.

اختیار با خودت اما ....

برو پیش روانشناس و مشاور 

مشکلت ریشه ای حل کن.‌‌‌..‌

این از منی میشنوی که با رتبه خیلی خوب کد ۵ خوردم 

امسالم دیگه احتمالا کد ۵ بخورم ....شب و روز ندارم 

همش استرس و گریه 

لطفا قدر داشته هات بدون ...

حتی چند دقیقه پیش تاپیک زدم برام دعا کنید 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
ببین من امسال استخدامی قبول شدم  منی که کلا ادم درون گراییم و از اول کرونا کاملا جمع گریز و خون ...

خیلی امید گرفتم از کامنتتون واقعا ممنونم ازتون ⚘️❤️

دارم میرم 

تازه شروع کردم به درمان نسبت به قبل بهتر شدم تاحدودی ولی هنوزم از ارائه فراریم 

فن بیانتون خوبه ؟چطور تقویتش کنم ؟

دختر قشنگم الان داری بهترین جا درس میخونی و آینده داری و راه نجاتت هست که بتونی از خانواده جدا بشی و دراخر ازدواج خوب داشته باشی. بجای انصراف و این حرفا برو‌‌ پیش مشاور و روح خسته ات رو درمان کن. بخدا قسم اگر انصراف بدی زندگیت بدتر از الان میشه. برو پیش مشاور و روان شناس و کلاس های سخنوری و فن بیان شرکت کن. من آنقدر کم رو بودم و استرس اجتماع رو داشتم ک نگو اما با اینا کاملا درمان شدم. شیطون رو لعنت کن و به راه درستی که در اون قرار داری ادامه بده انشالله گشایشی میشه.

2706