2733
2734

محرم کربلام،

دعا کنین قسمت بشه با همین نوحه ها پیاده برم🖤

(اگه دوست داشتین،نوحهِ امام ثقلین رو گوش بدین)

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

بله

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ماها که ترک نیستیم متوجه نمیشیم که سوز داشته باشه 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرم برای هر قومیتی نوحه محلیشون سوزناکتره. و چون برای بقیه درک معانی اون زبان سخته زیاد باهاش ارتباط نمیکنن. نوحه ترکی هم برای ترک زبانها قابل درک تره ، من نوحه های حاج آقا بذری رو خیلی دوست دارم 

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

آره...

من فقط با ترکی گریه ام میگیره به بقیه نوحه ها حسی ندارم انگار شعر میخونن ....

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

من ترک نیستم بهم خرده نگیرید پس

ولی یه نوحه هست اولش به نظرم میگه سنی توخ بویوم منی تای مِن

اون خیلی برام سوزناکه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ترک نیستم

اما صدای مرحوم سلیم موذن زاده رو خیلی دوست دارم

البته به نظرم بیشتر حماسی هست تا سوزناک و به همین دلیل هم دوست دارم

به نظرم ایشون به دستگاه ها و ردیف های موسیقی هم وارد بودن و اون درست خوندنشون به چشم میاد

البته این برداشت من هست

اذان مرحوم رحیم موذن زاده رو هم خیلی زیاد دوست دارم و همیشه برام یادآور افطارهای ماه رمضان هست