2733
2739
عنوان

چرا اکثر پسرها اینقدر بی فرهنگن؟

668 بازدید | 52 پست

به نظرتون چرا اینقدر اکثر پسرها بی فرهنگ شدن؟ چه توی اجتماع چه توی مجازی مزاحم خانم ها میشن و بهشون متلک میگن تجاوز میکنند و توی مجازی هم جنسیت خودشون رو تغییر میدن و میان حرف زشت و پیشنهاد بی شرمانه میدن چرا پسرها درست تربیت نمیشن؟ فک کنم اگه یه کشوری مخصوص ما خانم ها وجود داشت آقایون لباس دخترانه میپوشیدن و ریش هاشون رو اصلاح میکردن صورت شون رو گریم میکردن و  وارد اون کشور میشدن 😑 اونوقت ما خانم ها باید محدود بشیم ولی پسرها  با این بی فرهنگی عزیز دل همه و خانواده شون💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جامعه مردسالار همینه دیگه یکی یکی حق و حقوق خانم هارو میگیرن تقدیم اقایون میکنن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

مشکل اینکه اینارو فقط از دید خودت می بینی

برعکسشم هست 

والا انقدر که من دختر بددهن و بی شخصیت مزاحم دیدم که از دختر بودنم شرمم میشه

شخصیت و فرهنگ ربطی ب جنسیت نداره 

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
2738

عزیزم این مورد خیلی کم شده الان دیگه فرهنگ اقایون برای حضور کنار خانما خیلی بهتر شده 

ولی خب تندرو هایی هستن ک با حرفاشون بین خانما و اقایون اختلاف بیشتری میندازن

چقدر با حرفات موافقم

من حتی میگم شاید بستگی به محل زندگی داره یا چون جای بالایی زندگی نمیکنیم آدمای باشخصیت و تحصیلکرده دورمون نیست

ولی جاهای بالام میری بدترن از لحاظ متلک پرونی و مسخره کردن

اصلا کلا جامعه ما بی فرهنگ شده از همه جهت،با فرهنگ توش کم پیدا میشه

چون از ابتدا هیچوقت عُرف مردها و جنسیت مذکر رو برای هیچ مساله ای بازخواست نکرده و نمیکنه. یجورایی چون در کل تاریخ در همه کشورها بعنوان جنسیت برتر بودن(خبرشون) خودشون رو مجاز به جولان دادن به هر مدلی و در هر زمینه ای میدونن 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

به عنوان یه خانوم میگم ک همه مثل هم نیستند بعضیاشون با شخصیت و با خانواده و اصیل و تعهد مند و اصلا شخصیشون در حدی نیست که به کسی متلک بگن 

بعضیاشونم که خودتون گفتید........ متاسفم برا این قشر جامعه امیدوارم سر به راه بشن ولی تقصیر خانواده هاشونم هست اینجوری افراد اکثرا پدر مادر یا ندارن یا پدر مادرشون آدمای درستی نیستند. 

مخالفی ریپ  نزن. 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2706