2752
2734
عنوان

چرا اکثر پسرها اینقدر بی فرهنگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 52 پست
ذات مرد اینه که میل جنسی جزء اولویت هاشه این تو کل دنیا هست کاری به اینجا و خارج هم نداره تو ...

ذات مرد اینه که میل جنسی اولویتشه ؟؟؟ شاید مردای اطراف شما اینطوری باشن وگرنه من دیدم مردهایی که اولویتشون انسانیت بوده نه صرفا شهوت و میل جنسی 

منم با حرفات موافقم . ی چیز دیگه ک‌مردارو کمی رودار میکنه حرف خانمای هم جنس خودمونم. خانوم اومده ت ...

خانم ها اگه پشت هم باشن خیلی از مشکلات حل میشه ولی اینطور نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من انقد دخترهای بی حیا و بدون چاک دهن دیدم حتی خانم های سن دار با رفتار چندش و عجیب غریب 

خدایا همه رو به راه راست هدایت کن 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2731
🤣🤣🤣 ی کامنت گذاشتی بیشتر ب خودت توهین کردی

توانگار بهت توهین شد ,حرف گنده تر از دهنت میزنی درمورد گیس وفلان ,من شکرخدا اهل خودنمایی نیستم یهسربه اینستا بزن چه خبره بعد اظهارفضل کن ,تمام خانمای باظاهر ساده افسرده شدن ,زندگیاشون نابود شده بخاطر خیانت همجنساشون با همسراشون

ببخشید دخترا در شرایط محدودتری نسبت به پسرا هستن. قضیه چیز دیگه اییه. مردها هیچوقت مظلوم واقع نمیشن. ...

یاد یه کامنتی افتادم از یه دختر خانوم خیلی سال پیش ، دختر کامنت گذاشته بود خیلی دوست دارم بفهمم موقع رابطه پسرها چه حسی دارن با اینکه عاقبت کارشون رو میدونن ، چندین سال زندان هست باز اینکارو انجام میدن ، وقتی یه پسر رو درک میکنی که یک پسر باشی 

توانگار بهت توهین شد ,حرف گنده تر از دهنت میزنی درمورد گیس وفلان ,من شکرخدا اهل خودنمایی نیستم یهسرب ...

ارام باش.

چقدر جوش میزنی.

تو فکر منم امروز از خودت شکایت نکردی اومدی اینجا ...

دقیقا، به اینجور خانمها واقعا آدم میمونه چی بگه. آدم هرطور خودش باشه بقیه ام همان طور میبینه. 

خیرعزیزم الحمدلله مثل خودنماها نیستم حالا چرا به توبرخورده ,برو اینستاروببین دختره دوازده سالشه شلوار تنگ پوشیده روپایی میزنه باتوپ که محل خصوصیش پیداباشه ,وهزاران بی حیایی ,

2706