2752
2734
عنوان

چرا اکثر پسرها اینقدر بی فرهنگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد یه کامنتی افتادم از یه دختر خانوم خیلی سال پیش ، دختر کامنت گذاشته بود خیلی دوست دارم بفهمم موقع ...

شمام وقتی یه دخترو درک میکنی وقتی که دختر باشی. پسرها براحتی با قلب و روح دخترها بازی میکنن مثل آب خوردن. تو این زمونه هم دیگه دخترا هم یاد گرفتن از اونا قالتاق شدن.الان دیگه نسل جدید مثل دخترای قدیم اونقدر احساساتی نیستن کار خوبی هم میکنن چون اگه باشن به فنا میرن. من تا حالا مردی با احساس خالص ندیدم. یکی دوتا هم نیستن بی شماااااار. براهمین وقتی میگم مردها بی وفان منظورم همون 80 یا 90 درصده.یه مقداریشونم خوبن حالا. جامعه زنها هم داره به همین سمت میره و کم کم با مردا رقابت میکنن متاسفانه. ولی اکثرا زنها و دخترا برا زندگیشون و رابطشون عمق وجودشون میذارن واقعا اگه نشه اونموقع میرن. حوصله ندارم بیشتر حرف بزنم. خودت تو جامعه دقت کنی خانمهایی که از مردها زخم خوردن تعدادشون از مردهایی که از زنها آسیب دیدن بیشتره

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2731
خیرعزیزم الحمدلله مثل خودنماها نیستم حالا چرا به توبرخورده ,برو اینستاروببین دختره دوازده سالشه شلوا ...

خداروشکر عزیزم 

ما ک دعوا نداریم 

شاید تو چنین فکری راجب اون بنده خدا میکنی و اون چنین منظوری نداره. بهتره قضاوت نکنیم همو. ممنون 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
خداروشکر عزیزم  ما ک دعوا نداریم  شاید تو چنین فکری راجب اون بنده خدا میکنی و اون چنین م ...

نه عزیزمن واقعا قصدش همین بود چون اومد پاهاشوبازکرد روبه دوربین نشست وروپایی زد وبعدم   یه لبخند چندش