2752
2734

دوستم فرانسه زندگی میکنه و اومد ایران و ما باهم رفتیم بیرون و دیشب رفتیم‌فرحزاد رستوران و شب نشینی  . انقدر بچش جیغ زد و لج کرد و کوفتمون کرد . اونجا هیچی نگفتم و احساس کردم مادرش ناراحت بشه . توی ماشین لگد میزد به داشبورد با کفش و مادرش همچنان اروم بود 

ولی واقعا سرم درد گرفت . اومدم خونه دمنوش و ی مسکن خوردم ولی خیلی روی مخم بود 

حالا قرارمون از قبل برای پنج شنبه هم بود . دلم نمیخواد برم . چطور بپیچونمش؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم بچه نداشتم هنوز اینجوری بودم به هیچ وجه حوصله ی صدای بچه و اذیت بچه نداشتم 

یه سری با داییم اینا رفتیم خرید بچه ی شش ماهش کلا شیر میخواست ده تا بوتیک نشستیم تا شیر بخوره اینقدر گریه کرد  سرسام گرفتیم 

یا یه شب خونه جاریم موندیم از دو تا چهار صبح دختر دو سالش گریه کرد اصلا معلوم نبود چی میخواست 

ولی الان که دوتا بچه دارم و کوچیکه سه سالشه اینقدر اذیت میکنه چند بار اشکمو دراورده میبینم واقعا نمیشه کاری کرد واسه همین هرکی باید با کسی دقیقا مثل شرایط خودش رفت و امد کنه که اذیت نشه 

حتی ما با جاری کوچیکم رفتیم بیرون اون یه پسر نه ساله داره فقط و پسر کوچیکه من اذیت میکرد اعصابشون بهم ریخته بود 

2731

دوست منم یبار وقتی دخترم دوساله بود باهام اومد بیرون، انقدددددد دخترم اذیت کرد که دیگه جرات نکرد باهامون بیاد😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

شما منو یاد خودم میندازی که بچه نداشتم رفتن خونه خواهرشوهرم یه پسر بچه ۴ ساله داشت.مثلا میرفت دستشویی میگف رضااااا بیا من بشوررررر(باباش)

میومد بیرون به باباش میگف کله پوک!انقد حرص میخوردم میگفتم ابن اگه بچه ی من بود دهنشو سرویس میکردم.تربیت نکردن بچشونو!غافل از اینکه بچه های ۴ ساله هرچیزی که میشنونو مثه طوطی تکرار میکنن بدون اینکه معنیشو بدونن...

خلاصه که خودم مادر شدمو فهمیدم صبر ایووووب میخواد بچه بزرگ کردنو زر زیادی زدم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706