2737
2739

با شش رکعت نماز شفاعت کن خانوادتو در روز قیا**مت ✨🦋

.پيامبر خدا صلى الله عليه و آله:هر كه شب عيد ، شش ركعت نماز بخواند (در هر ركعت: پنج بار سوره «قل هو اللّه أحد» ) ، شفاعت او را درباره همه خانواده اش مى پذيرند ، هر چند اهل آتش شده باشند.

تا سحر روز عید وقت دارید .

نیت نماز: نماز شب عید فطر جهت شفاعت خانواده

عزیزم چطور بخونمش

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورو خدا دعا کنید برا دل پردرد مهدی "عج

برای اینک همه درست  بندگی کنیم برای خدا

برای اینک همه پیرو ولایت علی ابن ابیطالب علیه السلام باشیم و بمونیم. برای ظهور مهدی ارواحنافداه و وفا داری ما به اقا دعا کنید برای آزادی بچه ها ی فلسطین از  هراس و جنگ و خونریزی  دعا کنید،

برای نائب اقا دعا کنید که هم خودشون هم ولایتشون حفظ بشه و بمانه تا صاحب الزمان ظهور کنند و ولایت به دست بگیرند

و دعا کنید برای زندانیا ، بیماران،معتادا ، جوون هامون

ازدواج هایی که موفق باشه و آسان پیش بره

برای شفای پدربزرگم و اقاجونم و مادربزرگام و افرادی ک نیت کردم  ، عاقبت بخیری برادر هام و دوستهام 

دعا کنید برای منم نشخوار فکری و افکار بدم برا همیشه از بین بره و زندگیمو درست کنم

2728
۳ تا دو رکعتی بخون  حمد به علاوه پنج تا توحید همین

یعنی بعد حمد ۵ تا توحید؟؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740