2733
2734
موندن تا شما حرفتون تمام شه؟  اگه میخاستم چیزی بدونن همون اول و با همون اولین کلمه از اون جمع، ...

خب چون ک اولش فضولیمون گل میکنه ببینیم چیشده 

بعدش ک فهمیدیم چیشده یادمون میفته ما از اونا بدمون میاد

کاربر قدیمی🔹درونمون خودمونو سوزونده بیرونمون مردمو🔹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من داشتم از ماجراو پذیرایی میگفتم باید بزنه تو ذوقت!! من ک بهم برخورد بخدا

اون نیومده چون دنبال ارامشه

وقتی گفته از اون جمع خوشم نمیاد 

یعنی دلم نمیخواد بیام ببینمشون خودشون و رفتارهاشون رو ک درگیرشون بشم و عصابم خورد شه

ولی متاسفانه تو بهش زنگ زدی جیک و پیک ماجرا رو گفتی

درضمن عادت زشتیه پی غیبت بدوی 

مراسم رفتن برای تسلیته نه اینکه بعدش بیای پشتشون حرف بزنی

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
منم مثل خواهرتم  دلم یه لحظه سوخت برا خواهرم چجوری منو تحمل میکنه الان چرا از دست خواهرت نارا ...

چون ک چن بار زنگ زدازمراسم پرسید گفت چ طولانی شده و... منم از خریت وسادگی زنگ زدم توضیح بدم مراسم اینجوری بوده یهو قاطی کرد 

2731
هیچوقتم اون زنگ نمیزنه بعد ضایعم کرد میگه من اگ مبهاستم بدونم خودم ازمامان میپرسیدم نیازنبپد تو زنگ ...

بهشون میگفتین خب اگه انقد ناراحت بودی همون اول میگفتی نکه تا تهِ ماجرا رو بفهمی بعد خودتو بزنی به اون راه و داد و بیداد! 

💛🌱🙃💚✨
اون نیومده چون دنبال ارامشه وقتی گفته از اون جمع خوشم نمیاد  یعنی دلم نمیخواد بیام ببینمشون خ ...

من ازکسی بدگویی نکردم گفتم فلانیا تو مراسم بودن و ازصبح درگیرمراسمیم و پذیرایی اینابوده خانوادشون حالشون بد بوده اینا کجاش بده 

بهشون میگفتین خب اگه انقد ناراحت بودی همون اول میگفتی نکه تا تهِ ماجرا رو بفهمی بعد خودتو بزنی به او ...

بدجور ناراحت شدم هی میگفت عه اونا ازما حرف نزدن؟؟عه مراسم چی بود؟عه پذیرایی چی بود؟؟ خب هی میپرسبد منم جواب میدادم بعد یهو قاطی کرد گفتم چیزی ازمانگفتن گفت بدرک هرکارکردن 

منم یه  عصر ی بود  زنگ به خواهرم حالش بپرسم داشتم سلام و احوالپرسی می کردم یهو داد زد چته زنگ زدی چته همش زنگ می زنی 

یعنی قلبم شکست 💔

باور کنید فقط یه بار در هفته بهش زنگ می زدم اون هم در حد چند ثانیه فقط حالش پرسیدم ببینم چطوره

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
منم یه  عصر ی بود  زنگ به خواهرم حالش بپرسم داشتم سلام و احوالپرسی می کردم یهو داد زد چته ...

واقعا میگی!! تقریبا عین منی

منم هروقت زنگ میزنم غر میزنه وای بابچه کوچبک نمیتونم حرف بزنم سخته باز عصبی میشه

الانم امارمیگرفت منم گفتم اره اینجوریه بعد اخر ماجرا فهمید بدش میاد ازشون گفت بدرک اصن چرا زنگ زدی

واقعا میگی!! تقریبا عین منی  منم هروقت زنگ میزنم غر میزنه وای بابچه کوچبک نمیتونم حرف بزنم سخت ...

چون ساده و با صداقت هستیم 

باید بفهمیم و قشنگ بپذیریم که اون جور که ما خیر و خوبی بقیه رو می خوایم و دوستشون داریم اونا ما رو نمی خوان 

چون ساده و با صداقت هستیم  باید بفهمیم و قشنگ بپذیریم که اون جور که ما خیر و خوبی بقیه رو می خ ...

الان دارم گریه میکنم حالم بده من از رو بدجنسی زنگ نزدم گفتم بیکارم تاچای بخورم صحبتم کنم از اتفاقات مراسم وپذیرایی خانم خوب ک سوال پرسیده و حرف زدم یهو قاطی کرده چرا زنگ زدی من اگ خودم مییخاستم بدونم از تو که ن از مامان میپرسیدم منم گفتم اها باشه بای

الان دارم گریه میکنم حالم بده من از رو بدجنسی زنگ نزدم گفتم بیکارم تاچای بخورم صحبتم کنم از اتفاقات ...

ولش کن 

یه مدت بهش زنگ نزن 

اگر زنگ زد و دلجویی کرد فراموش کن 

ولی حتما بهش بفهمون رفتارش بد بوده 

ولش کن  یه مدت بهش زنگ نزن  اگر زنگ زد و دلجویی کرد فراموش کن  ولی حتما بهش بفهمون ...

طلبکارم هست حل مسکل من همینه ک اثن زنگ نزنم تماس یک طرفه چ فایده داره!شما الان زنگ میزنی ب خاهرت باز