2733
2734

مراسم ختم یکی ازنزدیکان رفتم بعد خاهرم نیومد گفت خوشم نمیاد ازاون جمع! بعد زنگ زد گفت کجایید گفتم اره هنو مراسمه خلاصه بعد چن ساعت رسیدم خونه زنگ زدم خاهرم گفتم اره رفتیم مراسم اینجوری بوده فلانیا هم بودن کلا داشتم ماجراهاروتعریف میکردم یهو داغ کرد چرا زنگ زدی فک کردم کاردیگه داشتی!من اگ میخاستم ازاونابدونم خودم ازت میپرسیدم!گفتم حالا مگه چی گفتم گفت من نیومدم مراسم چون بدم میاد از اون جمع گغتم منم حرف بدی نزدم گفتم رفتیم پذیراییشون اینجوری بوده کسیم حرفی نزده 

شوکه شدم گفتم باشه خداحافظ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد من احمق وبیکارم برا اون تعریف کردم کجا رفتیم چی شده مراسم چجور بوده

حوصله نداشته یا لابد پریوده😕

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
2731

موندن تا شما حرفتون تمام شه؟ 

اگه میخاستم چیزی بدونن همون اول و با همون اولین کلمه از اون جمع، تند میشدن 

نمیفهمم فاز اینطور آدمارو.. متوجه میشن بعد خودشون رو میزنن به تند خویی که من نمیخواستم بدونم چرا گفتی! :) 

💛🌱🙃💚✨
من گفتم خاهرمه بگم اینجوریه حرف بدیم نزدیم قاطی کرد هیچوقت زنگ نمیزنه همش من عین احمقا زنگ میزنم صحب ...

عب نداره فدا سرت🥲

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
موندن تا شما حرفتون تمام شه؟  اگه میخاستم چیزی بدونن همون اول و با همون اولین کلمه از اون جمع، ...

ببین تا ته ماجرا رو گفتم و مراسمو ساکت بود بعدش یهو قاطی کرد چراا از اونا ومراسمشون میگی ب من چه بدرک منم بهم برخورد حرف بدیم نزدم گفتم اره مراسم خوب بوده فلانیاهم بودن و...

منم مثل خواهرتم 

دلم یه لحظه سوخت برا خواهرم چجوری منو تحمل میکنه

الان چرا از دست خواهرت ناراحتی ؟ خب اون نیومده چون ازشون خوششون‌نمیومده تو چرا باید زنگ بزنی راحع ب اونا حرف بزنی 

کاربر قدیمی🔹درونمون خودمونو سوزونده بیرونمون مردمو🔹
موندن تا شما حرفتون تمام شه؟  اگه میخاستم چیزی بدونن همون اول و با همون اولین کلمه از اون جمع، ...

هیچوقتم اون زنگ نمیزنه بعد ضایعم کرد میگه من اگ مبهاستم بدونم خودم ازمامان میپرسیدم نیازنبپد تو زنگ بزنی ازمراسم ختم بگی منم خشکم زد