2737
2739

من تو یه خونواده بزرگ شدم که محدودم جز مدرسه دانشگاه و خونه دوستام جایی اجازه ندارم برم تو دانشگام خوشم نمیاد با پسری گرم بگیرم چون همشون قصد سو استفاده دارن عاشق که نیستن برا همین نگاهی به پسرا نمیدازم تو واقعیت جوری که میگن مغروری

ولی تو تنهایی خودم با گوشیم و شبکه ها اجتماعی و آدمای مجازی اون خلع عاطفیم میخام پر کنم چهار سال پیش عاشق یکی شدم تو مجازی که در حد تماس تصویری صوتی بود ولی اون آدم فاسدی بود یه مدت وابستم کرد ولم کرد گفت یادت می‌ره از بی ذات بودنش هر چی بگم کمه

الانم از یکی خوشم اومده که دختر نمونده که این باهاش حرف نزنه دورش پر دختره و من عذاب میکشم به منم توجه خاصی نداره چرا واقعا قلب دهنو فکرمو درگیر یه ادم مجازی کنم دلم بگیره افسرده شم گریه کنم بدم میاد از این حالم 

حس میکنم اینا عشق نیست 

یعنی اون قدر محدود بودم که نتونستم عشق واقعی تجربه کنم 

بزا خودت ارزش قایل باش

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چرا میزارن سو استفاده شن وقتی میدونن

کسی سو استفاده نکرده اون حس درونیه پیش میاد مجازی واقعی نداره من به شخصه از هر کی خوشم بیاد ازش دوری میکنم من عذاب کشیدن میگم که خودم درون خودم میکشم خودمو اذیت می‌کنه نه یکی منو :)

اشتباه کردی  منم مثل خودت رل مجازی زیاد داشتم   الان دیگه ن  بدترین چیزی ک تجربه کر ...

بعدش چیکار کردی ؟!

الان این آدمی که برام مهم شده هر گپی هر جایی بره میرم 

چیکار کنم مهم نباشه 

اگه از جاییم که باشه برم دلم بدجور میگیره 

عزیزم وقتی درکی از متنی که نوشتم نداری نظر نده لطفاً ممنون 🌸

درک فقط خودت تربیت هم خودت 

شما ببخش من واقعا درک ندارم، پیش فاسدا بری و انتظار معجزه داشته باشی، ستون‌های درک جابه جا شد

شما وقتی درک از عشق پیدا کردی توی آدم فاسد پیداش نمیکنی گل هم برا خودت موفق باشی انشاالله

2706