2737
2739
عنوان

توروخدا ببخشید روم نمیشد این تاپیک رو بزنم ولی مجبورشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5645 بازدید | 124 پست
متخصص طب سنتی برید حالتون بهتر میشه ان شاالله

بگم چه مشکلی دارم؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درکت میکنم چون همدردتم الان چندروزه مرخصی هم گرفته دارم دیوونه میشم خداخدا میکنم بره سرکارشوهرمن ...

عذاب وجدان نمیگیری؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2742
خیلی خوبه که دوست داره و دوست داشتن زیاده که میخاد پیشش باشی قدر بدون خیلیا آرزو دا ن جای تو باشن خو ...

چطوری مشکل رو حل کنم نمیدونم

فقط از این بودناش و توجهاش لذت ببر وابستگیشو دوسداشته باش باور کن اکثر زنا الان یا مثل ما عقده مونده ...

همین عذابم میده

نمیدونم مشکل از کجاست وقتی عصبی میشم دست خودم نیست

2740
واقعا از ته دل دوسش داری  اگه داری به نظرم باید اینا برات آرامش بده

قبلا باعث آرامشم بود یه مدته اینجوری شدم

حالا یه آزماش بده شاید چیزیتو بدنت بالا یا پایین هستش

باید آزمایش هورمونی بدم ولی استرس شدید دارم دکتر میگه نباید استرس داشته باشی

اینکارو همسرتون اگر از روی محبته به نظرم موردی نیست. اما از طرز بیانتون میشه متوجه شد این رفتار همسر ...

بله حق با شماست این مشکل رو باید از ریشه حلش کنم

یا من مشکل دارم یا ایشون

ولی به نظرم مشکل از من باشه

همسر منم همینه تقریبا  وقت خواب میگه بیا پیشم بخواب آرامش بگیرم (گاهی که کار دارم نمیرم، مشکلی ...

پس  مشکل از منه

2706