2752
2734
عنوان

تو فامیلامون فقط ماییم که..

524 بازدید | 30 پست

خیلی بی پول و نداریم 

هر کیو میبینم ماشین خوب خونه خوب ما هیچکدومو نداریم

گواهینامه دارم ولی حسرت یه بار ماشین روندنو دارم همش میگم خدایا یه ماشین داشتن چیه مگه انقد شب و روز بهش فک میکنم

یا مثلا یه گوشیه درست حسابی چیه مگه

یا هر روزی که دلت خواست از بوفه هر چیزی که دلت بخاد بخری چیه مکه

مسیری که تا دانشگاه میرم خیلی دوره باید یه قسمتیشو پیاده برم باز دوساعت منتظر بمونم تاکسی بیاد که اگه بیاد سوار شم نیاد باید یه مسیر نیم ساعته رو پیاده برم وقتی میرسم هلاکم همه موهام و ارایشم خراب شده

امروز وایستاده بودم برای تاکسی دوتا هم کلاسیام ماشین خودشون بود رد شدن از کنارم قشنگ با مسخره بهم نگا میکردن

چرا اخه همچین چیز کوچیکی انقد برای من ارزوعه 

چرا مامان بابام وقتی میدونستن پول ندارن منو بدنیا اوردن الان گناه من چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشالله یه دونه خوبش سهم خودت

دنیا همیشه عادلانه نیست ولی تو هم تماشاچی نباش

تلاشتو بکن

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

چندسالته؟ چقدر ما بدبختیم🥲💔

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

ادما بهمین سختی ها بزرگ میشن مطمعن باش یه روز بهتره همه میشی فقط خواهش میکن حسود زندگی مردم نخور چون اونا تلاش کردن و تونستن 

توام میتونی ولی حسود نخور سعی کن درست بری جلو به بهترین ها میرسی 

چون با حسادت نه خودت به جایی میرسی هم زندگی اونا نابود میکنی

ناشکری نکن دیگه خیلیا همین آرزوی رفتن ب دانشگاه ب دلشونه که تو داری میری خودتو دست کم نگیر دیگه خد ...

بخدا خسته شدم 

شبا تا صب زار میزنم 

دانشگاهی که یه ساله تمومه با یه مانتو و یه شلوار و کفش داغون میرم .....