2752
2734
عنوان

توروخدا ببخشید روم نمیشد این تاپیک رو بزنم ولی مجبورشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5670 بازدید | 124 پست
منم دوست دارم اینطوری باشم😑

چطوری باشی عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما اونم یه دلیلی داره ولی خب بیشتر مردها کمتر احساساتشون رو بروز میدن

همسر منم همینه تقریبا 

وقت خواب میگه بیا پیشم بخواب آرامش بگیرم (گاهی که کار دارم نمیرم، مشکلی هم پیش نمیاد) 

تو ماشین هم اکثرا دستمو میگیره

خونه باشه و کاری نداشته باشه، تو آشپزخونه پیش منو چسب منه  و....... 

امامن همین کاراشو دوست دارمو و اصلا نمیخوام تغییرکنه 

خوش بحالتون،شوهر من خیلی تو این زمینه غده،حتی هرگز ازم بابت کاری تشکر نکرده

ولی من گاهی دلم میخواد همسرم مغرور باشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
نه عزیزم برای من یه جور عذابه

من کاملا درکت میکنم

موقع خواب حتما باید کنارش بخوابم خب بعضی مواقع خوابم نمیاد یا موقع بیدار میشه باید پیشش باشم منم کلی کار دارم دلم میخواد برم مسافرت  تنهایی ولی وقتی تنها برم انقدر خودخوری وگریه میکنه باید زود برگردم

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
شوهر منم همینه ولی من دوست دارم رفتارشو مثلا تو جمع باید کنارش باشم باهمراه بریم بدون من هیچییی نمیخ ...

آره دقیقا همسر منم سر غذا خوردن همینجوری میکنه و من خسته میشم

مثل منی ، همسرت لمسی هست ولی خودت نیستی ، تعدیل مزاج کن عزیزم

من قبلا اینجوری نبودم تازگی ها عصبی میشم فکر میکنم یه مشکلی دازم

من اگر جایی برم شوهرم زنگ روی زنگ که زود بیا تا میرسم میگم چته میگه خونه خودمون بهتر نیست.ماراه دوریم آرزومه بیام چند روز بمونم پیش خواهرم و لذت ببرم ولی نمیشه چون ایشون طاقت دوری نداره و هی زنگ زنگ زنگ تا مجبور میشه بعد دوروز میگم بیا ببرمون.درسته عاشقانه اس ولی واقعا عذاب أ

آوره هرچی به اندازه اش خوبه.من آرزومه با دوستان برم و بگردم ولی نمیشه چون ایشون واقعا حسادت میکنن ببینن من با کسی جز خودش حالم خوبه.توقع داره همه خپشبام فقط خودش باشه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
خیلی همسرتون احساسی بنظرمن که آدم احساسی خیلی بهترازادم مغرور ادمهای مغروراصلابلد نیستن چطوربازن برخ ...

نمیدونم باید چیکارکنم؟

2706