2733
2734
عنوان

متاهلاخونه مادر چند روز درهفته میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ای یکبار خودم ماشین دارم ظهر میرم آخر شب برمی‌گردم ولی اینکه شب اونجا بمونم اصلا دوس ندارم .&nb ...

چرا دوست نداری دلیلش؟؟ ببخشید قصد فضولی ندارما فقط میخام بدونم من زیادی میمونم یا ن

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2731
هیچ وقت نمی بخشم از خدا یه زندگی خوش رو طلبکارم🥲

ایشالا بهترین زندگی برات فراهم میشه باکسی ک لیاقتتو داشته باشه 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
حق داره نمیخواد تنها بمونه. شما زیاد میری به نظرم

شما چطور خونه مادرتون میرید ؟

من که خیلی نزدیکم بهش زیاد میرم پیشش تقریبا هر روز ولی دیگه شب نمیخوابم خونه بابام

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)
یه حرف کلی بگم اره کسی که ذاتش بد باشه خیانت میکنه این جدا ولی ما هم‌نباید شرایطو فراهم آماده کنیم&n ...

بآور کن شرایط رو ما فراهم نمی‌کنیم خودشون وخراب های خیابونی فراهم میکنن

مرد که پاشو از در خونه بزاره بیرون ذاتش خراب باشه براحتی خیانت میکنه

دقیقا مثل من منم بچمو میدم میگم من اومدم استراحت 

آره خیلی  مزه میده 🤭🤭 من اصلا متوجه نشدم پسر بزرگم چطوری بزرگ شد حتی از پوشک گرفتنشو یادم نمیاد 🤭😄😄

الان که تنهام میترسم بچه کوچیکمو از پوشک بگیرم بچه بیچاره هر وقت بگم جیش کن جیش میکنه ولی باز من میترسم از پوشک بگیرمش🥴😁😁

خش بحالت خوش باشی همیشه گلم منم دوست دارم همش خونه مامانم باشم ولی ۴۰ دقیقه راهه هفته ای دوشب میمومد ...

ممنون شاید دوست نداره شوهرت تنها بمونه به نظرم حق هم داره فکر کن شوهرت توی هفته بره دو شب خونه مامانش بمونه مطمئنا اذیت میشی

سعی کن صبح که سر کار هست بری تا شب نهایت استفاده رو کنی ولی توی هفته دو سه بار برو 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪