2737
2734
ببین این اصلا دوست و رفیقی نداره با هیچکس حرف نمیزنه همش تو تنهایی خودشه البته اخلاق منم تقریبا ای ...

شاید کسی بهش حرفی زده ناراحت شده یا توی ذهنش خودشو بابت موقعیتش تحقیر میکنه دوس نداره نزدیک ادما بشه و ازشون دوری میکنه مبادا کسی بهش حرفی بزنه که بهش بربخوره

تبعیضی توی رفتار  باهاش نباید قائل شد منظورم توی رفتار پدر و مادرتون با شما و اونه چثن محبت بیشتر بشه بهش حس ترحم میگیره و کمتر بشه حس سربار بودن 

کاملا یکسان باشه با شما

و حتما با یه روان شناس صحبت کنین ممکنه به خاطر شرایطش درگیر  شخصیت اجتنبابی یا دوری گزین شده باشه

تو این مورد این رفتار نه تنها جواب نمیده بلکه ممکنه اثر عکس هم بزاره یعنی ممکنه این بچه بیشتر از قبل ...

یجوری باید بفهمه اینو دیگه

بنظرم به حالت منت وار نه، ی حالت حرفای روزانه و محبتایی که برای همشون انجام دادن رو بگن و این اطمینان رو بدن که جاش توی خونه محفوظه و عضوی از اوناست

چون من میدونم ادم خودش این چیزارو یاد نمیگیره، اگه هم بخواد یادبگیره خیلی طول میکشه و باید کلی شکست بخوره تو روابط اجتماعیش تا بفهمه که باید به خودش، خوبیای اطرافیانش رو یاد اوری کنه

و البته اون الان ۱۸ سالشه و میخواد بره یجا مستقل باشه طبیعیه ما هممون توی اون سن اینو میخواستیم اما دو حالت داشت یا نتونستیم به خاطر وضع مالی یا فرهنگ خانواده و جامعه، یا اینکه میتونستیم ولی خانواده رو خیلی دوست داشتیم و میتونستیم باهم کنار بیایم. که این دوست داشتن هم از یاداوری محبت ها میاد دیگه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری ب ایشون ندارم نظرم در مورد بچه های پرورشگاه بود وگرنه پسر 18ساله تحت تاثیر جو دوستاش شاید این ر ...

نمیدونم گلم ، از این بابت که نمیدونیم پدر و مادرشون کی هستند درست اوا اون بچه ها که گناهی نداشتند به این دنیا اومدن ... 

ببخشید قصد بی احترامی  ندارم اما من با این حرفتون مخالفم ،بله من دیدم که وقتی بزرگ شدن رفتن و هیچ سراغی از پدر و مادرشون نگرفتن 

و دیدم که تا ثانیه آخر پدر و مادرشون رو تنها نذاشتن 

بیشتر از همه به چشمات                                                                          معتاد منم                                                                                     اونکه واسه بودنت                                                پای خدا                                                                                      ‌    افتاد منم                                                                            تو دوست داری همش                                  حال دلم بد شع :)              
2742
بگید این همه تحملمون کردی امسالم که کنکور داری تحمل کن! دانشگاه برو یه شهر دیگه! نذارید سر لجبازی آی ...

اره بابام هم بهش میگه

ولی لج کرده میگه اصن نمیخوام برم دانشگاه

تو این مورد این رفتار نه تنها جواب نمیده بلکه ممکنه اثر عکس هم بزاره یعنی ممکنه این بچه بیشتر از قبل ...

اره اصلا نباید خوبیا رو بگی

اینجوری فکر میکنه منت میزاریم سرش

شاید کسی بهش حرفی زده ناراحت شده یا توی ذهنش خودشو بابت موقعیتش تحقیر میکنه دوس نداره نزدیک ادما بشه ...

با خانواده مادریم اصلا تا به حال رو به رو نشده 

از اول پیش هیچ کدوم از فامیلای ما نمیومد ولی بعدا خانواده پدریم خیلی باهاش اوکی شدن و اگر نره خونشون ناراحت میشن

اما سمت مادری هیچ علاقه ای نداشتن و همیشه هم به مامانم میگن بیکاری بچه مردمو نگه داشتی

شاید راجب اونا هم این فکرا رو میکنه

2740
 ببین.  چون کنکوری هستم   وقتم به جوریه وگرنه براتون حلش میکردم سخت نیست

میتونی توضیح بدی لاقل ک چجوری حل میشه?

منم کنکوریم میخوای جاش کلیپای جمع بندی هر استادیو خواستو بفرسم برات

مبتلا به کرم درون بی قرار...😂😁  
با خانواده مادریم اصلا تا به حال رو به رو نشده  از اول پیش هیچ کدوم از فامیلای ما نمیومد ولی ب ...

بله حتما از نگاه یا رفتار متوجه شده 

یا شایدم شما که اونجا میرین میترسه ازونجا حرفی بشنوین که نسبت به این بچه سرد بشین

میتونی توضیح بدی لاقل ک چجوری حل میشه? منم کنکوریم میخوای جاش کلیپای جمع بندی هر استادیو خواستو بفر ...

شما نمیتونین این کارو انجام بدین

باید بسپارید دست یه دختر. هم سن سالش

از دوستات  

طرح رفاقت باهاش بریزه. کم کم اونم اعتماد میکنه چند ماهی طول میکشه 

ولی سخت نیست

2706