2752
2734
عنوان

حالم خیلی خیلی بده لطفا بیاید

133 بازدید | 9 پست

من نزدیک دو ساله جایی کار میکنم ی شرکته . همش با چک سر و کار دارم . خیلی مضطربم تو محل کارم. همکارم ک دسته چکا دستشه گفت مدیرعامل داره میره خارج ۴.۵ برگ ازش امضا بگیر من ۶ تا گرفتم حالا ی اتفاق غیر منتظره پیش اومده ک ب چکای بیشتری احتیاج داریم خیلی هم ضروریه. حالا همون همکارم امروز گفت عه چرا بیشتر نگرفتی؟ گفتم شما گفتی همینقد حتی بهشم همون موقع ک امضا گرفتم نشون دادم کفتم ببین ۶ تا گرفتم گفت باشه حالا داره جو رو بر علیه من میشورونه. بیمه تکمیلی پرسنل مشکل پیدا کرده حتما باید چک بدیمو مدیر عامل هم نیست امضا کنه . داره ی جوری جلوه میده ک تقصیر منه و من حالم خیلی بده از اضطراب کل وجودم یخه نمیدونم چکار کنم امروز ارزوی مرگ میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلوش وایسا کم نیار و محکم باش

نمیدونی چ جو بدیه . بیمه تکمیلیمون تعلیق شده چندین ماهه مشکل داره مدیر عامل اصلا براش مهم نیست ول کرده رفته خارج حالا من شدم سیبل اینجا

2731
نمیدونی چ جو بدیه . بیمه تکمیلیمون تعلیق شده چندین ماهه مشکل داره مدیر عامل اصلا براش مهم نیست ول کر ...

حق دارید 

اما شما کار درست رو انجام دادید و خطایی نکردی

اون مدیر عامل باید مسئولیت قبول کنه ک رفته 

یا حداقل تو خونه خودش چند تا چک امضا میزاشت دست کسی

من و فرزندم👩‍👦
خیلی حالم بده. شما هم شاغلی؟

الان نه ولی تو موقعیت مشابه بودم،  الان که فکر میکنم میگم چه اعتماد بنفسی داشتم 

شما فکر کن یه مشتری 1 میلیارد پول داده یه فرش قرمز رنگ میخاد بعد یه فرش سفید ماشینی براش میاد و این سفارش ثبت شده بعد از نه ماه تا یکسال انتظار این پولدارای مغرور تازه بدوران رسیده چی بت میگن... 

وای بعدش چی شد؟

با خونسردی تمام رفتم شرکت با خونسردی تمام ها اا 

بعد به مدیر روابط عمومی که لفظ قلمم حرف میزد گفتم جریانو اومد نشستیم اون طرفم رنگ پریده اومد نشست دیگه موضوع رو یواش یواش بهش گفتیم و اون مدیر زوابط عمومی بش قول داد ازش بخره و اینا 

درست میشه نگران نباش