2752
2734
عنوان

مدیرا و معلما کاملا رد دادن

928 بازدید | 61 پست

من دولتی میرم 

امروز مدیر برگشته به مامانم میگه من سال دیگ دخترتو ثبت نام نمیکنم، خیلی حاضر جوابه، مو هاش همش بیرونه😐 دوستاش خوب نیستن 

منم نمیتونم سال دیگ مدرسه مو عوض کنم چون هم مدرسه نزدیک خونه مونه، هم همه دوستام اونجان 

بخاطر دوستامم شده باید برم همین مدرسه 

یه جوری رفتار میکردن امروز انگار مدرسه ارث پدرشونه 

بنظرتون میتونن ثبت نامم نکنن؟ 

اینم بگم چرت گفته همش، هدفشون فقد به هم پاشیدن اکیپمونه 

وگرنه من نه زیادی حاضر جوابم نه چیز دیگه ای

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

یچیزی گفته

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
یچیزی گفته

آخه با من لجه 

گیر داده بود که چرا مو هام رنگه😐میگف باید حتما مشکی کنم 

منم هر وقت میرم مدرسه گچ مو مشکی میزنم 

کلا گیرای بیخود میدن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یچیزی گفته

ینی میگی سال دیگ ثبت نامم میکنه؟ نمیخوام دل بکنم از دوستام

2731

نه اصلا حق چنین رفتاری رو نداره، میتونی ازش به آموزش پرورش شکایت کنی، اگه گفت نوع پوشش، بهش بگو مدرک نشون بده، وگرنه من نمرات خوب گرفتم و حاشیه نداشتم، من محترمانه جواب میدم بی ادبی نکردم

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
آخه با من لجه  گیر داده بود که چرا مو هام رنگه😐میگف باید حتما مشکی کنم  منم هر وقت میرم ...

خوب عزیزم قوانین مدرسه مشخصه وقتی باهاشون لج کنی باهات لج میشن ‌. درست چه طوره ؟ اگر خوب باشه کاری ازشون برنمیاد . ولی اگر درسشون ضعیف باشه شاید سخت تر قبول کنن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

من معلمم،

اگه شما غرض تون از مدرسه اومدن، اکیپه، چرا وقت و هزینه دولت و ملتو حروم میکنین اکیپتونو تو پارک یا آموزشگاه آرایشگری یا خیاطی برگزار کنین

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
نه اصلا حق چنین رفتاری رو نداره، میتونی ازش به آموزش پرورش شکایت کنی، اگه گفت نوع پوشش، بهش بگو مدرک ...

واقعا هم تو مدرسه به دبیرا بی احترامی نکردم 

معدل نوبت اولمم شد ۱۹ 

به مو هام گیر داده بود که چرا رنگه 

حالا مو هایی که رنگ زدم تو مقنعس و اصلا دید نداره، فقد یه ذره کم دید داره

چند نفر بهشون گفتن، اونا هم ک با من لج 

گچ مو مشکی میزنم میرم مدرسه 😐

خوب عزیزم قوانین مدرسه مشخصه وقتی باهاشون لج کنی باهات لج میشن ‌. درست چه طوره ؟ اگر خوب باشه کاری ا ...

معدل نوبت اولم شد ۱۹ 

درسم خوبه 

باورت میشه از اول سال اصلا باهاشون کار ندارم 

ببینمشون سلام فقد میدم 

اصلا هم تا به حال دفتر نرفتم 

ولی به مو هام و رفیقام گیر دادن😐برگشته میگه ثبت نام نمی‌کنیم

من معلمم، اگه شما غرض تون از مدرسه اومدن، اکیپه، چرا وقت و هزینه دولت و ملتو حروم میکنین اکیپتونو ت ...

بحث من اکیپ نیس 

با اون کاری ندارم ولی اونا همش به رفیقام گیر میدن و می‌خوان جدا شیم، کلا به مو و همه چیز گیر میدن و فقد به این دلیل میگن ثبت نام نمی‌کنیم 

کجای من حاضر جوابه خدا می‌دونه 

غیر از اینه هیچوقت با هیچ دبیری بحث نکردم

معدل نوبت اولم شد ۱۹  درسم خوبه  باورت میشه از اول سال اصلا باهاشون کار ندارم  ببی ...

از من میشنوی گیرش به همون موهاته . چون ظاهر دانش اموز اعتبار مدرسه هست . اگر درست خوبه کاری نمیتونن کنن میتونی بری اداره شکایت ولی حواست باشه نمره انضباط اندازه درسا مهمه باهات لج نشن کار دستت بدن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واقعا هم تو مدرسه به دبیرا بی احترامی نکردم  معدل نوبت اولمم شد ۱۹  به مو هام گیر داده ب ...

هیچ کاری نمیتونه انجام بده، یه کار کن، برای ثبت نام موهات رو مرتب مثل همونی کن که میگن، کارا که انجام شد دوباره رنگ کن 😂 اینطور اگه یدف رفتی آموزش پرورش کار به شکایت رسید، بهش میگی مدرک رو کن، اونم چیزی دستش نیست، تازه معدل و نمراتت هم عالیه

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
حالا چرا میگی معلما رد دادن بهم برخورد😂 یادش بخیر من با ابرو پیوندی و سیبیل میرفتم مدرسه فقط میدونم ...

بهت برنخوره عصبیم یچیزی میگم😂 

رنگ مو اصلا دیده نمیشه مقنعه روشه 

فقد گاهی اوقات یه ذره دیده میشه، باورت میشه گچ مو مشکی میزنم میرم مدرسه؟

هیچ کاری نمیتونه انجام بده، یه کار کن، برای ثبت نام موهات رو مرتب مثل همونی کن که میگن، کارا که انجا ...

البته اینم بگم معدل ۱۹ مال نوبت اول بود 

نوبت دوم یکم درسام افت کرد، حس خوندن نبود 

به احتمال زیاد ۱۸ شم نوبت دوم 

😂آره همین کار و میکنم 

اگ کار به شکایت رسید مشکی میکنم مو هامو 😂