2733
2734
عنوان

مدیرا و معلما کاملا رد دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 61 پست
از من میشنوی گیرش به همون موهاته . چون ظاهر دانش اموز اعتبار مدرسه هست . اگر درست خوبه کاری نمیتونن ...

موهام که گچ مو مشکی میزنم 

الان فکر میکنن رفتم رنگ مشکی زدم 

بیشتر به خاطر دوستام و حاضر جوابی گیر دادن 

میتونن فقد بخاطر رفیقام و حاضر جوابی ثبت نام نکنن؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
البته اینم بگم معدل ۱۹ مال نوبت اول بود  نوبت دوم یکم درسام افت کرد، حس خوندن نبود  به ا ...

اشکال نداره ۱۸ هم خوبه، 

ترم ۱ دانشگاه بودم، استاد درس زبان انگلیسی باهام لج افتاده بود، گفت میندازمت برو حذف کن درسو، منم انتخاب واحد کرده بودم کلاس های دیگه هم پر بود، حذف نکردم، درس رو عالی می‌خوندم و می‌رفتم سر کلاس، تا سوالی می‌پرسید من دستم رو بالا میبردم، رسید به امتحان پایان ترم بکوب خوندم، قبول شدم ۱۷ 😂

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره ۱۸ هم خوبه،  ترم ۱ دانشگاه بودم، استاد درس زبان انگلیسی باهام لج افتاده بود، گفت م ...

دمت گرم😂😂 

منم امتحانات شروع شه مث خر میخونم 

ولی چون سر کلاسی هام خوب نیس بخاطر همین فکنم ۱۸ اینا شم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2731
دمت گرم😂😂  منم امتحانات شروع شه مث خر میخونم  ولی چون سر کلاسی هام خوب نیس بخاطر همین ...

۱۸ هم عالیه 😍 از لج اونا هم شده بهترین نمرات رو بگیر 🥰 

موفق باشی عزیزم 😍

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

نه اون می‌تونه ثبت نام نکنه

و هم چنین شما هم موظف ب رعایت قوانین مدرسه هستی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

دولتیه‌؟ اگه آره نمیتونه 

باید برای ثبت نام نکردنت‌ جلسه تشکیل بده که بازم تو میتونی رد کنی 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
واقعا هم تو مدرسه به دبیرا بی احترامی نکردم  معدل نوبت اولمم شد ۱۹  به مو هام گیر داده ب ...

واقعا یسری‌ مدرسه ها برگای‌ آدمو‌ میریزونه‌. من نمونه دولتیم‌ همه موهاشون رنگ داره یا خیلی بلنده یا ناخن لاک زدیم یا پنجول‌ دراز داریم‌ تا وقتیم‌ درسمون‌ خوب باشه کاریمون‌ ندارن 😐😂 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
ینی میگی سال دیگ ثبت نامم میکنه؟ نمیخوام دل بکنم از دوستام

آره بابا انقد بما از این حرفا گفتن و... 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
از مدارس دولتی بدم میاد  من دبیرستان رو توی غیر انتفاعی بودم راحت گیر نمیدادن اونههمه همه دبیر ...

نمیتونم عوض کنم 

همه رفیقام اینجان