2737
2734
عنوان

تن ماهی با دوغ نمیشه خورد؟

140 بازدید | 14 پست

تاحالا خوردین؟

میخام ماکارونی با تن ماهی بزارم کنارش دوغ نمیشه؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسهال در کمین است

اگه واسه عموم پیامک تبریک سالگردعضویت بره تقصیر نی نی یاراست حلالتون نمیکنم،سن الله نینی یار جان نترکون کاربری ۱۰ اممه  بی بی گفت خدارو چی دیدی شاید شد،گفتم بی بی داره نامزد میکنه،باز گفت خدارو چه دیدی شاید شد🖤
2738

اصلا 

تن ماهی و خود ماهی با هر چی لبنیاته سمهههه 

سم خالص

دانکی مانکی هر چی بگی هستم اگه از این لحظه به بعد بیام نی نی سایت به قول مامان:مدیونممم مدیون ،مدیون خودمو تموم آرزوهای قشنگم مدیون مامان و بابام و داداشم که انقدر واسم مایه گذاشتن و زحمت کشیدن مدیون تموم استعدادام مدیون تموم هوش و ذکاوتم مدیون خدا که این همه نعمت بهم داده مدیونم ضایع نکنم کسایی که به هر طرزی دلم شکستنو و کوچیکم کردن و اذیتم کردن یه روزی اینجا برمیگردم با کلیییی خبر خوب دوستتون دارم خداحافظظ نی نی سایت و نی نی سایتیای گرامی زندگی همه تون پر از رسیدن ها و نعمت و برکتت و شادی

من با ماست موسیر خوردم اتفاق خاصی نیافتاده در کل این حرفا که اینو با این نخورین فلان چیز سردیه فلان چیز گرمیه واسه ما ایرانیاس همه دنیا دارن همه چی با همه چی میخورن چیزیشونم نمیشه

اصلا  تن ماهی و خود ماهی با هر چی لبنیاته سمهههه  سم خالص

من یه بار آبجی و داداشم خوردن تا یه روز حالش ن بد بود و تب کرده بودن و چیزی نمیتونستن بخورن و سرگیجه ادم میگیره 

دانکی مانکی هر چی بگی هستم اگه از این لحظه به بعد بیام نی نی سایت به قول مامان:مدیونممم مدیون ،مدیون خودمو تموم آرزوهای قشنگم مدیون مامان و بابام و داداشم که انقدر واسم مایه گذاشتن و زحمت کشیدن مدیون تموم استعدادام مدیون تموم هوش و ذکاوتم مدیون خدا که این همه نعمت بهم داده مدیونم ضایع نکنم کسایی که به هر طرزی دلم شکستنو و کوچیکم کردن و اذیتم کردن یه روزی اینجا برمیگردم با کلیییی خبر خوب دوستتون دارم خداحافظظ نی نی سایت و نی نی سایتیای گرامی زندگی همه تون پر از رسیدن ها و نعمت و برکتت و شادی
من با ماست موسیر خوردم اتفاق خاصی نیافتاده در کل این حرفا که اینو با این نخورین فلان چیز سردیه فلان ...

اتفاقا همه دنیا این موضوعات رعایت میکنن 

وگرنه هر غذایی یکسری مواد مخصوص خودش رو نداشت 

و بعضی خارجیا بخاطر تغذیه سالم و درستشون اونقدر بدن سالم وپوست سالمی نداشتن

2706