2733
2739
عنوان

ببایید دارم حرص میخورم اداره پست

167 بازدید | 15 پست

بچه ها من شنبه ثبت سفارش کردم

یکشنبه دادن پست که بیاره برام

پستشم پیشتاز بوده

از دیروز هر چی از سایت میزنم همون مونده اداره مرکزی ندادن اداره پست محلمون که بیاره

هییییچ شماره ای هم پاسخگو نیستن

چیکار کنم

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میارن نگران نباش  من خیلی خریدم اینترنتی دارم همه اش هم رسیده و مشکلی نبوده

منم خرید کردم

این واجب و خیلی ضروری بود که زود برسه

معدم از در میسوزه

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2738

واای دقیقا مشکل من... تو. همون وضعیت مونده... برای من واجبه قبل عید برسه... شنیدم اسفند خیلی شلوغه و طول میکشه.. منم اعصابم خورد شده... تو یه سایتی طرف کامت گذاشته 10 روز پیش تحویل پست شده بهش نرسیده اگر برای ما هم انقدر طول بکشه چی..... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
همیشه دم عید این مشکل هست . باید صبر کنی چاره ای نیست

تا قبل عید میرسونن؟ مثلا بگن این ور سالو بفرستیم 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

خب اگه می تونی برو اداره پست بسته ت رو تحویل بگیر بگو نیاوردینش خودم اومدم براش 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2706