2752
2734

جمجمش شبیه دخمل منه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی رفیق. خدایا شکرت. تو دلیه ناااازم متخصصان نی نی سایت میگن دخملی عشق مامان. قدمت رو چشمام. جونمو برات میدم دخمل کله گردالی من                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم امروز قرارع برم🥺🥺🥺

انشالله دختر باشه گلم

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731

ضربانه قلبش تو شیش هفته چند بوده؟

یا حتی صربانه قلبه الانش؟

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
نههه پسر میخواااامممم🥺🥺🥺🥺

وااااااااا پسر چیه دیگه

باش انشالله پسر باشه

فک کنم یه کم زوده حالا بگو شاید بتونم بگم

حالت خاصی به ذهنت میرسه بگو عزیزم

والااشتهام که کم شده ، کسلم  , روحیم حس میکنم خرابه ، چشمام یه حالت خستس همش حتی بعدخوابیدن

تازه سه چهارروزیه حالت تهوعام شروع شده

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
براسونوقلب دکترنذاشت بره گف بمون همون غربالگری بروولی دیروزضربانش۱۶۰بود

الهی عزیزمممم چقد زوق کردم دخترهههههه مبارکههههه خدا ب هرکسی دختر نمیده مواظبش باش لطفه از خدا منم کلی دعا کردم تا این یکی دختر شد بلخره.

البته برا من نیست بچهای از نوهامونه.

2706